Berlin Seyahati
Digiturk ve Da Vinci'den Berlin Seyahati!
Berlin Seyahati
Berlin Seyahati kampanya şartları

Bu kampanya Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş adına MPİ’nin 21.02.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1747 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 02.03.2020 SAAT:00:01 - 04.05.2020 SAAT:23:59 kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, https://onlineislemler.digiturk.com.tr (ücretsiz) internet sitesine ya da Digiturk Online İşlemler uygulamasına; cep telefonu ve şifre ile veya e-posta ve şifre ile veya üyelik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra çekilişe katıl butonuna tıklayan digitürk üyelerine 1 çekiliş hakkı verilecek (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.) şekilde yürütülecektir. Talihliler, 11.05.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul adresinde Saat: 11.00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 2 kişi 13.146,04 TL değerinde 07-09 Temmuz 2020 tarihleri arasında Berlin Tatili (2+1 kişilik odada, 5 yıldızlı otelde,2 gece 3 gün oda kahvaltı konaklama, İstanbul havaalanı-Berlin-İstanbul havaalanı ekonomi sınıf uçak bileti, havaalanı- otel- havaalanı transferleri, Berlin Müzelere giriş bileti) Seyahat İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. Seyahat talihli dahil 3 kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 14.05.2019 tarihli Birgün Gazetesi duyurulacaktır. Üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. https://onlineislemler.digiturk.com.tr internet sitesine ve Online İşlemler application giriş yapmak ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş çalışanları, Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş Müşteri Hizmetleri çalışanları, Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş İletişim Hizmetleri ve Bayii ve Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi kampanya şartları

• Kampanya Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ne her Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ücretsiz giriş hakkı sunar.
• Kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar her Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri için geçerlidir
• Alınan İNDİRİM KODU 30 gün için geçerlidir. İNDİRİM KODU’nuzu bilete çevirdikten sonra biletin 30 gün içinde kullanılması gerekir.Biletler iade edilemez, nakde çevrilemez, başkasına satılamaz.
• Kampanyadan yararlanmak için Digiturk Online İşlemlerde yer alan kampanya görselini tıklayıp, ŞİFRE al butonuna basılır. Cebe gelen şifre ile Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden veya www.bilet.emaarakvaryum.com adresinden ücretsiz giriş biletinizi alabilirsiniz.
• Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden yapılacak işlemler için gişe görevlisine İNDİRİM KODU iletilmesi vegişede “davetiye kayıt formu” doldurulması yeterlidir.
• Onlinedan yapılacak işlemler için www.bilet.emaarakvaryum.com adresinden Yetişkin veya Çocuk bileti seçilerek aynı ekranınsağ tarafında yer alan sepetim kısmına İNDİRİM KODU yazılması gerekir.
• Kampanya kodu tek kişilik olup, üç kişilik bir ailenin tüm bireyleri için, ŞİFRE AL butonuna tıklama yapar. Her bir indirim kodu, tek kişiliktir.
• Kampanya kapsamında her ay 2.000 adet şifre ile sınırlıdır.
• Giriş yapacak olan üye dahil üç kişiden fazla ise, gişede fazla olan kişi sayısı kadar giriş bedelini ödeyerek giriş yapabilir.
• Kampanya sadece Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinde ve online bilet satış sayfasında geçerlidir.
• Kampanya başka bir kampanya, indirim, özel fiyatlar ile birleştirilemez.
• Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi genel kuralları kampanya için geçerlidir.
• Digiturk ve Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi kampanyayı durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
• Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi hakkında detaylı bilgi için https://www.emaarakvaryum.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
• Kampanyadan sadece veri işleme / veri paylaşım izni olan üyeler şifre alabilir. İzni olmayan üyeler http://dgtrk.lu adresindenücretsiz giriş yaparak veri işleme/veri paylaşım iznin vererek katılım sağlayabilir.
• Digiturk müşteri hizmetleri 0212 473 73 73

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.