X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!

Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!
Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!
ING Turuncu Ekstra Kampanyası
Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!


Turuncu Ekstra ile 12 ay boyunca her ay 750 TL harcama sözü verenlere,
504 TL değerindeki Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ve Dizi Paketi tam 1 yıl hediye!

DETAYLAR 

Kampanyadan, Turuncu Ekstra Program'ında kayıtlı olan ve program kapsamında, ING Banka Kartıyla alışveriş yaparak veya vadesiz hesaptan fatura ödemesi yaparak, 12 ay boyunca ayda en az 750 TL harcama yapma sözü veren müşteriler faydalanabilir.

Kampanyaya ING Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyaya katılmak için, ING Mobil’e giriş yaparak, “Kampanyalar” yada “Turuncu Ekstra” menüsünden Digiturk Kampanyasına ulaşılabilirsiniz. Kampanyaya katılan müşterilere kampanya kodu verilir. Kampanya kodu ile 0 212 473 73 73 numaralı Digiturk Çağrı Merkezi aranarak Digiturk üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

Kampanyaya ING Mobil’den katılım yaparken, Turuncu Ekstra Programı kapsamında, ING Banka Kartıyla alışveriş yaparak veya vadesiz hesaptan fatura ödemesi yaparak, 12 ay boyunca ayda en az 750 TL harcama yapma sözüne onay verilmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında, harcama sözü veren müşterilerin hesabından geçici olarak 250 TL güvence bedeli tahsil edilir. Güvence bedeli, aylık 750 TL harcama sözünün yerine getirilmesi durumunda, 12 ayın sonunda müşterinin hesabına iade edilir. Harcama sözünün yerine getirilememesi durumunda, güvence bedelinden, harcama sözünün yerine getirilemediği ilk ay için 100 TL, 2. ay için 100 TL, 3. ay için 50 TL tahsil edilir.
Kampanya kapsamında, 504 TL değerindeki 1 yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilmektedir.

Kampanya aşağıdaki kanalları içermektedir:


En seçkin ulusal kanalların yanı sıra,

Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları,

Bol yıldızlı ve bol ödüllü filmlerin yer aldığı beIN MOVIES STARS,

Game Of Thrones başta olmak üzere tamamı HD kalitesinde Amerika ile yakın takip edilen dizi kanalları, üstelik hiçbir ek ücret ödemeden beIN Connect ile TV'den, web'den, cepten veya tabletten 100 den fazla dizi içeriğini Türkçe Dublaj/orjinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri ile izleme fırsatı.

Kampanyadan Digiturk’e yeni abone olan müşteriler yararlanabilecektir. Mevcut Digiturk üyeleri, kampanyadan, ana üyeliklerinde yararlanamayacaktır. Mevcut Digiturk üyeleri, Yan Oda kampanyası kapsamında ikinci bir TV olması koşulu ile faydalanabilecektir.
Kampanya kodunu alan müşteriler, Digiturk üyeliğini başlatmak ve kurulum kaydı oluşturmak için 0 212 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak başvurularını yapabilirler.

Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Müşterinin mevcutta çanak anteni yoksa ya da ikamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir.
Kampanyaya katılım yaptıktan sonra, kampanyanın iptali ve güvence bedelinin iadesi yapılamaz.

ING Bank, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.


Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.