Sporun Yıldızı
İlk 3 Ay
Ayda
79TL
Hemen Başvur
Süper Lig’in tüm maçları , UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve çok daha fazlasıyla heyecan dolu maçlar!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
Taraftar Paketi
İlk 3 Ay
Ayda
79 TL
Hemen Başvur
Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Taraftar paketleriyle tuttuğun takımın Süper Lig maçları, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki heyecan dolu maçlar!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk ay tüm kanallar hediye!
Taraftar Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Kasım 2020 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Taraftar Paketi için geçerlidir. Taraftar paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 79 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatı olan 109 TL üzerinden faturalanır. .Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak kendi takımınızın Süper Lig maçlarını ve takımınızın UEFA Şampiyonlar Ligi ve takımınızın Avrupa Ligi maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Kasım 2020 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 79 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatı olan 139 TL üzerinden faturalanır. Sporun Yıldızı paketi ile Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak futboldan basketbola, tenisten motorsporlarına tüm spor içeriğini izleyebilirsiniz. beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil olan paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak ve hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77