Sporun Yıldızı
Kredi Kartı ile
Ayda
99 TL
Hemen Başvur
Süper Lig’in tüm maçları , UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve çok daha fazlasıyla heyecan dolu maçlar!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
200 TL Bankkart Lira Hediye
Taraftar Paketi
Kredi Kartı ile
Ayda
69 TL
Hemen Başvur
Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Taraftar paketleriyle tuttuğun takımın Süper Lig maçları, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki heyecan dolu maçlar!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
200 TL Bankkart Lira Hediye
Taraftar Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Aralık 2020 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Taraftar Paketi için geçerlidir. Taraftar paketi yeni üyeliklerde kredi kartı ile 12 taksitle ayda 69 TL , tek çekimde 828 TL üzerinden faturalanır.beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyası, 21 Eylül- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Digiturk 3 Büyük Taraftar, Sporun Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı, Yıldız Dolu paketlerinde geçerlidir. Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile bu paketlerden birini alarak 800 TL ve üzeri tahsilat yaptıran yeni ve mevcut üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye edilecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira işlem yapılan takvim ayını takip eden her ayın 1 inde yüklenecek olup, ilgili ay boyunca Ziraat Bankası POS'larında kullanabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar ay sonlarında geri alınacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası Üye İşyerindeki, kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası A.Ş. ve Digiturk kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya detayları: www.bankkart.com.tr Kampanya kapsamında tanım yapılacak üye işyeri numarası:627664 buna işyerine bağlı terminal numarası:VP020086 dır

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Aralık 2020 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi kredi kartı ile ayda 99 TL , Tek seferde 1188TL üzerinden faturalanır. beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil olan paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak ve hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyası, 21 Eylül- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Digiturk 3 Büyük Taraftar, Sporun Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı, Yıldız Dolu paketlerinde geçerlidir. Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile bu paketlerden birini alarak 800 TL ve üzeri tahsilat yaptıran yeni ve mevcut üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye edilecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira işlem yapılan takvim ayını takip eden her ayın 1 inde yüklenecek olup, ilgili ay boyunca Ziraat Bankası POS'larında kullanabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar ay sonlarında geri alınacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası Üye İşyerindeki, kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası A.Ş. ve Digiturk kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya detayları: www.bankkart.com.tr Kampanya kapsamında tanım yapılacak üye işyeri numarası:627664 buna işyerine bağlı terminal numarası:VP020086 dır.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77