Sporun Yıldızı
Kredi Kartına Özel
12 Taksitle Ayda
119 TL
Hemen Başvur
Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi , UEFA Avrupa Ligi , Turkish Euroleague ve çok daha fazlası heyecan dolu maçlar!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
Taraftar Paketi
Kredi Kartına Özel
12 Taksitle Ayda
69 TL
Hemen Başvur
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleriyle tuttuğun takımın Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki heyecan dolu karşılaşmalarını kaçırmayın!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
Taraftar Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Şubat 2021 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Taraftar Paketi için geçerlidir. Taraftar paketi yeni üyeliklerde kredi kartı ile 12 taksitle ayda 69 TL , tek çekimde 828 TL üzerinden faturalanır.beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Şubat 2021 tarihine kadar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi kredi kartı ile ayda 119 TL , Tek seferde 1428 TL üzerinden faturalanır. beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil olan paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak ve hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77