Sporun Yıldızı
15 Ay Kullanım Sözü ile
İlk 4 Ay Ayda
49 TL
Hemen Başvur
Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi , UEFA Avrupa Ligi , Turkish Euroleague ve çok daha fazlası heyecan dolu maçlar!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
Avrupanın Yıldızı Paketi
Kredi Kartına Özel 12 Taksitle
Ayda
49 TL
Hemen Başvur
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1 ve Serie A’nın heyecan dolu maçları kaçırmayın!
Turkish Airlines EuroLeague, WTA ve çok daha fazlası ile dünyanın sporu bu pakette!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
İlk 3 ay tüm kanallar hediye!
Avrupanın Yıldızı Kredi Kartı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için 3 Mayıs 2021 ye kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde tek çekimde 588 TL , 12 taksitle ayda 49 TL’dir. Hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve iletişim izni vermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.
beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Mayıs 2021 tarihine kadar 15 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 4 ay ayda 49 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatı olan 154 TL üzerinden faturalanır. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve iletişim izni vermeniz gerekmektedir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Sporun Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77