X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Ayda sadece
27TL
13.50TL

Digiturk’ten Üniversite Öğrencilerine Özel Fırsat!

Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Dizi Paketleri %50 indirimli!

Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların filmlerini, Emmy ödüllü dizileri kaçırmayın!
Üstelik beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğüyle...

Kampanyada Neler Var?

 • TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film

  Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler

 • Doya Doya Spor

  İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

 • 4 ekranda Digiturk keyfi

  beIN CONNECT’le filmleri, dizileri dilediğin zaman dilediğin yerde izle!

 • Emmy Ödüllü Diziler

  Tüm dünyanın keyifle takip ettiği diziler HD kalitesiyle Digiturk’te!

 • HD için
  Ek Ücret Yok

Fİyat Tablosu

 
Ailenin Yıldızı Paketi
27 TL  13,5 TL / Ay
Filmin Yıldızı Paketi
49 TL  24,5 TL / Ay
Dizi Paketi
10 TL  5 TL / Ay

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

DETAYLAR
Kampanya 12 ay kullanım sözü ile Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Dizi paketlerini kapsar. Dizi paketinden faydalanabilmek için Ailenin Yıldızı veya Filmin Yıldızı paketine sahip olunması gerekmektedir.Kampanya kapsamında mevcut bireysel Digiturk üyesini referans gösteren, Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde okuyan üniversite öğrencileri olması koşuluyla yeni müşteriler faydalanabilir. (www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz)

Kampanyadan faydalanmak için üniversite öğrenci kimliğinin aslının kopyasının ibraz edilmesi veya Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına bağlı üniversitenin resmi öğrenci kayıt evrağının teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamına diğer Yükseköğretim Kurumlarına kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kapsam dışı üniversitelerin listesi için: www.yok.gov.tr/web/guest/diger-yuksekogretim-kurumlari1. Kampanyadan 18-25 yaş arası yani aboneler faydalanabilir.

Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Her Digiturk üyesi yanlızca 1 üyeye referans olabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur.

Referans olunan üyeliğin aktif statüde olması gerekmektedir.

Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.

İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Kampanya 3 Kasım 2018’e kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır; arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77