X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • İster Herkese göre içeriği ile Ailenin Yıldızı

  Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları , İngiltere Premier Ligi nden TFF 1.Lig’e , NBA’den ,Formula 1’e dolu dolu spor kanalları ile Ailenin Yıldızı paketinde…

 • İster Eğlencenin adresi Filmin Yıldızı ile

  Ailenin Yıldızı paketine ek olarak ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Filmin Yıldızı paketinde…

 • Kapıda İşlem
  Fırsatı

  İlk 3 ay boyunca Digiturk’ün Yıldızlı dünyasını taahhütsüz olarak doyasıya yaşayın… Memnun kalmazsanız hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya özel kutu ve evraklarınızı evinizden alıyoruz …

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 • HD için
  Ek Ücret Yok

 • 24 Ay Kullanım
  Sözüne Ücretsiz
  Teknik Servis Hizmeti


Kendİne Güvenen Kampanya Paketlerİ

AYDA
Ailenin Yıldızı Paketi
AYDA
25 TL
Filmin Yıldızı Paketi
AYDA
45 TL

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Üstelik veri işleme ve paylaşım izninizle;

 • Süper Lig ve beIN SPORTS’taki
  tüm maçların yer aldığı
  Sporun Yıldızı Paketi
  1 ay boyunca hediye…

Kampanya Bilgileri

+

DIGITURK KURULUM

Kampanya kapsamında; ilk 3 ay taahhütsüz olarak , Ilk 3 aylık fatura dönemi sonrasında 12 ay taahhütle kampanyadan faydalanılabilmektedır. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.
80 cm-90 cm’lik çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli  tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

DETAYLAR
Kampanya kapsamında ilk 3 aylık fatura dönemi ve sonrasında 12 aylık taahhüt süresince Ailenin Yıldızı paketi ayda 25 TL , Filmin Yıldızı ayda 45 TL’dir. Kampanya 03.01.2018'e kadar geçerlidir. İlk 3 aylık fatura dönemi boyunca taahhütsüz , sonrasında 12 ay taahhütlü olacak şekilde aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.
Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde , kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adrese arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır.

beIN CONNECT’i kutudan kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyanın ilk 3 aylık fatura dönemi boyunca üyeler dilerse ek ücret ödemeden üyeliklerini iptal edebilirler. İptal ön taleplerinin işleme alınması için yazılı iptal taleplerinin yetkili servise ilgili cihazlar ile birlikte iletilmesi beklenmektedir.

İptal ön talebini ileten müşterilerin 1 fatura dönemi  içerisinde  iptal talepleri ve cihazlarını Digiturk yetkili servislerine iletmemeleri durumunda iptal talepleri işleme alınmayacaktır ve üyelik tekrar aktiflenecektir. (örn:15 Aralık’ta iletilen iptal ön talebi için yazılı iptal talebi paylaşılmadığı durumda ; fatura kesim tarihi 3 Şubat’ta üyelik tekrar aktiflenir)

Kampanyaya giriş yapılan paket dışında başka bir içeriğe geçildiğinde kampaya hakkı sonlanarak mevcut Digiturk akışları ile yeni kampanyanın taahhütü başlayarak devam edilebilir
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.