X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Kazandıran Kamu Kampanyası

Digiturk’ten Kamu çalışanlarına %50’ye varan indirim

Siz de hemen başvurun; Taraftar Paketi, Filmin Yıldızı Paketi ve Ailenin Yıldızı Paketlerinde 12 ay boyunca %20 indirimden faydalanın. Üstelik sizinle birlikte Digiturk’lü yapacağınız her kamu çalışanı sayesinde, 10’ar TL’ye varan ilave indirimle faturanız yarıya düşsün!

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Belgesel Kanalları

  Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

 • Doya Doya Spor

  İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

 • Eğlencenin adresi!

  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS,

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  Hiçbir ek ücret ödemeden en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV'den, web'den, cepten veya tabletten izleyin!

 • HD için
  Ek Ücret Yok

 • Ücretsiz Aktivasyon ve Ücretsiz iç kurulum


Fiyat Tabloları

Ana Paketler Taahhütlü Fiyatlar Kamu İndirimi *
Referans İndirimi **
(Kamu İndirimi+ 3 Referans İndirimi)
Ailenin Yıldızı Paketi
Taahhütlü Fiyatlar
30 TL
Kamu İndirimi *
24 TL
Referans İndirimi **
(Kamu İndirimi+ 3 Referans İndirimi)
9 TL
Filmin Yıldızı Paketi
Taahhütlü Fiyatlar
52 TL
Kamu İndirimi *
42 TL
Referans İndirimi **
(Kamu İndirimi+ 3 Referans İndirimi)
27 TL
Trabzonspor Taraftar Paketi
Taahhütlü Fiyatlar
79 TL
Kamu İndirimi *
63 TL
Referans İndirimi **
(Kamu İndirimi+ 3 Referans İndirimi)
33 TL
Taraftar Paketleri
 (Beşiktaş / Fenerbahçe / Galatasaray)
Taahhütlü Fiyatlar
99 TL
Kamu İndirimi *
79 TL
Referans İndirimi **
(Kamu İndirimi+ 3 Referans İndirimi)
49 TL
** İndirimler taahhütlü fiyatlar üzerinden geçerli olacaktır.
** 3 Kamuluya referans olunması durumunda geçerli olan fiyatlardır. Referans indirimi 3 kişiyle sınırlıdır.

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • İlk ay Yıldız Dolu Paketi Hediye

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

Kampanya, 12 ay kullanım sözüyle, Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar paketlerinde 3 Ağustos 2019’a kadar yeni ve mevcut üyeliklerde geçerlidir. Kamu kurumu personeli olan ve bu durumunu geçerli Kurum kimligini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen aboneler kampanyadan faydalanacaktır.Kampanya kapsamında; 12 ay boyunca Ailenin Yıldızı 24 TL, Filmin Yıldızı 42 TL, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleri 79 TL, Trabzonspor Taraftar paketi 63 TL’dir. Ayrıca bu kampanyadan faydalananlar tarafından referans olunan ve abonelik gerçekleştiren her yeni kamu çalışanı için de hem referans olan kişi hem de referans olunan kişi Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paket üyeliklerine ek 5 TL, Taraftar paketi üyeliklerine ek 10 TL indirim kazanmaktadır. Referans indirimi 3 kişiyle sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Digiturk üyelerinin, Kamu Kuruluşu kimliğini veya Kamu Kuruluşunda çalıştıklarına dair resmi yazı/belgeyi  indirimbelge@digiturk.com.tr  mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Mevcut Digiturk üyelerinin kampanyadan faydalanabilmesi için 12 aylık yeni bir taahhüt vermesi gerekmektedir. Aktivasyon, iç kurulum ücretsizdir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Taahhüt, süresinden önce bozulursa kampanya kapsamında sağlanan ücretsiz/indirimli hizmetler için  ayrıca cayma bedeli yansıtılır. İlgili kamu kuruluşlarının listesine ulaşmak için tıklayınız.

KURULUM: 
Kampanya kapsamında 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI: 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

SIK SORULAN SORULAR: · 
Taahhütüm bozulursa ne öderim? 

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

 

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77