Kamu çalışanlarına
600TL’ye varan indirim!
Hemen Sizi Arayalım
Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!
Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.
HEMEN BAŞVUR
0212 473 73 77
YENİ ÜYELİK İÇİN BİZE ULAŞIN!
İlk ay tüm kanallar hediye
İlk ay tüm kanallar hediye
İlk ay tüm kanallar hediye
Ek ücret ödemeden
HD yüksek kalitede izle!
Siz de hemen Yıldız Dolu, Sporun Yıldızı, Taraftar ya da Filmin Yıldızı+Dizi Paketleri’nden birine üye olun, 600 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!
Üstelik Digiturk üyesi yapacağınız kamu çalışanı sayesinde hem siz hem de üye yaptığınız kişi kampanyaya ek indirim kazansın.
Ana Paketler
Faturalı Paket Fiyatı
Kamululara Özel Faturalı Paket Fiyatı
Referans İndirimi
Referans İndirimli Paket Fiyatı
Yıldız Dolu
169 TL
139 TL
20 TL
119 TL
Sporun Yıldızı
139 TL
119 TL
20 TL
99 TL
Taraftar Paketleri
(Beşiktaş / Fenerbahçe / Galatasaray)
109 TL
89 TL
10 TL
79 TL
Film ve Dizi Paketi
65 TL
55 TL
10 TL
45 TL
4 Ekranda Film + Dizi İzleme Özgürlüğü
Hemen Sizi Arayalım
Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!
Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.
HEMEN BAŞVUR
0212 473 73 77
YENİ ÜYELİK İÇİN BİZE ULAŞIN!
Kampanya Bilgileri

Kampanya, 12 ay kullanım sözüyle, Yıldız Dolu, Sporun Yıldızı, Filmin Yıldızı + Dizi, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketlerinde 03 Mart 2020’ye kadar yeni ve mevcut üyeliklerde geçerlidir. Kamu kurumu personeli olan ve bu durumunu geçerli Kurum kimligini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen aboneler kampanyadan faydalanacaktır.Kampanya kapsamında; 12 ay boyunca Yıldız Dolu 139 TL, Sporun Yıldızı 119 TL, Filmin Yıldızı + Dizi Paketi 55 TL, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleri 89 TL’dir. Ayrıca bu kampanyadan faydalananlar tarafından referans olunan ve abonelik gerçekleştiren her yeni kamu çalışanı için de hem referans olan kişi hem de referans olunan kişi Yıldız Dolu ve Sporun Yıldızı paket üyeliklerine ek 20 TL, Taraftar paketi ve Filmin Yıldızı + Dizi paketi üyeliklerine ek 10 TL indirim kazanmaktadır. Referans indirimi 1 kişiyle sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Digiturk üyelerinin, Kamu Kuruluşu kimliğini veya Kamu Kuruluşunda çalıştıklarına dair resmi yazı/belgeyi indirimbelge@digiturk.com.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Mevcut Digiturk üyelerinin kampanyadan faydalanabilmesi için 12 aylık yeni bir taahhüt vermesi gerekmektedir. Aktivasyon, iç kurulum ücretsizdir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Taahhüt, süresinden önce bozulursa kampanya kapsamında sağlanan ücretsiz/indirimli hizmetler için ayrıca cayma bedeli yansıtılır. İlgili kamu kuruluşlarının listesine ulaşmak için tıklayınız.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77