X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Kredi Kartına Özel Taraftar Paketi
59TL/AY

Kalkınmada Öncelikli İller İçin Kaçırılmaz Fırsat!

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleriyle takımının tüm Süper Lig karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası şimdi kalkınmada öncelikli illere özel fiyatlarla ayda 59 TL’ye Taraftar Paketinde!

Üstelik ayda 19 TL’ye Evin Yıldızı paketi ile 12 ay boyunca tüm Film kanalları hediye!

Taraftar Paketi

 • Takımınızın maçlarını HD kalitesinde izleyin!

  Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve spora dair çok daha fazlası

 • En Keyifli Spor Programları!

  BeIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, Interaktif gibi tüm spor tutkunları için analizler, farklı yorumlar ve eğlence bu pakette.

 • Dilediğin Yerde Spor Keyfi

  beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden takımınızın Süper Lig dahil tüm canlı maçlarını ve spor programlarını web, cep ve tabletten “Dilediğin Yerde” izleme imkanı!

 • Eğlencenin adresi!

  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

* Türkiye’de futbolun adresi olan Lig TV 2017 yılından bu yana beIN SPORTS olarak yayın yapmaktadır.
 • HD için
  Ek Ücret Yok

 • Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti


Taraftar Paketİ
Kredi Kartına 12 Taksit ile
Taraftar Paketi
59 TL/AY
12 Ay Kullanım Sözü İle
Taraftar Paketi
79 TL/AY

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • İlk ay Yıldız Dolu Paketi Hediye

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü veya Kredi Kartına 12 ay taksit ile Beşiktaş Taraftar paketi, Fenerbahçe Taraftar paketi, Galatasaray Taraftar paketi ve için geçerlidir. Taraftar paketi sadece yeni üyeliklerde 3 Aralık 2019 tarihine kadar kredi kartı ile Beşiktaş Taraftar paketi, Fenerbahçe Taraftar paketi, Galatasaray Taraftar paketi kredi kartına 708 TL; 12 taksitle ayda 59 TL ,12 ay kullanım sözü ile ayda 79 TL’dir. Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak kendi takımınızın Süper Lig maçlarını ve takımınızın UEFA Şampiyonlar Ligi ve takımınızın Avrupa Ligi maçlarını izleyebilirsiniz.

Geçerli olduğu iller; Hatay,Kastamonu,Kırıkkale,Kırşehir,Kütahya,Malatya,Nevşehir,Rize,Sivas,Adıyaman,Aksaray,Bayburt,Çankırı,Erzurum,Giresun,Gümüşhane,Kahramanmaraş,Kilis,Niğde,Ordu,Osmaniye,Sinop,Tokat,Tunceli,Yozgat,Ağrı,Ardahan,Batman,Bingöl,Bitlis,Diyarbakır,Hakkari,Iğdır,Kars,Mardin,Muş,Siirt,Şanlıurfa,Şırnak,Van.
Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

KURULUM:
Kampanya kapsamında 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI:
Yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77