X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Evin Yıldızı Paketi ayda sadece
19TL

Digiturk’le spora doyacaksınız!

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin tüm maçları dahil , LaLiga, Serie A, Fransa Ligue 1, Turkish Airlines EuroLeague ve diğer liglerin heyecan dolu karşılaşmalarıyla, haftanın 7 günü spor keyfinin tadını çıkartın!
Üstelik popüler filmleri, birbirinden güzel belgesel ve eğlenceli çocuk kanallarını da doyasıya izleyin.

Oscar kazanmış veya Oscar’a aday olmuş 100’den fazla film ile 2 ay boyunca beIN CONNECT’ten tüm filmler hediye!
Üstelik şimdi 3 ay çocuk kanalları da hediye! beIN CONNECT’te Digiturk’e özel çocuk içeriklerine reklamsız ve güvenle ulaşabilirsiniz.

Evin Yıldızı Paketi’nde Neler Var?

 • Ödüllü beIN Kanalları

  Dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikle beIN Gurme, Türkiye’nin ilk yerli belgesel kanalı beIZ ile yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment

 • Belgesel Kanalları

  Birbirinden popüler ve kaliteli belgesel kanallarında vahşi yaşam, doğa belgeselleri, bilim ve teknoloji serileri iletarih belgeselleri

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  Hiçbir ek ücret ödemeden en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV'den, web'den, cepten veya tabletten izleyin!

 • 7 Gün Spor Keyfi

  UEFA Şampiyonlar Ligi’nin tüm karşılaşmaları, Premier Ligi ve İngiltere Championship Ligi, LaLiga, Serie A, Spor Toto 1.Lig ve Euroleague başta olmak üzere, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen futbol ve basketbol liglerini ekrana taşıyan beIN SPORTS Max1 ve Max2 kanalları, 2018-2019 sezon sonuna kadar hediye! 3 Ekim’e kadar geçerli Taraftar Paketi hediye!

 • HD için
  Ek Ücret Yok


Evin Yıldızı Paketi

0 - 24 ay (İndirimli)
19 TL / Ay

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler!

 • Sezon sonuna kadar Sporun Yıldızı Paketi Hediye!

 • 3 Ekim’e kadar geçerli Taraftar Paketi hediye!

Kampanya Bilgileri

+

Kampanya 24 ay taahhütlü Evin Yıldızı paketini kapsar. Kampanya kapsamında Evin Yıldızı paketi 24 ay boyunca 19 TL olarak faturalandırılacaktır. Hediye içerikler beIN SPORTS Max1 ve Max2 kanallarında sunulacaktır. 2018-2019 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi ve Spor Toto 1.Lig’in tüm maçları ile beIN SPORTS Max1 ve Max2’de yayınlanacak EuroLeague, Premier Lig, LaLiga, Ligue1 ve Serie A maçlarını kapsamaktadır. Evin Yıldızı Paketi ile yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra beIN İZ, beIN H&E, beIN GURME, vahşi yaşamdan doğaya, bilimden teknolojiye dünyaca ünlü belgesel kanallarını ve Spor Toto 1. Lig karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 ay çocuk kanalları; Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe veya Trabzonspor maçlarını izleyebileceğiniz 03.10.2019 tarihine kadar geçerli Taraftar Paketi hediyedir. Reklamsız izleme seçeneği sadece beIN CONNECT’te Digiturk’e özel çocuk içeriklerinde geçerlidir. Aktivasyondan itibaren ilk 2 ay boyunca beIN Connect üzerinden film kategorisi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 31 Mayıs 2019’a kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir. 

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77