X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
İllere Özel Kampanya Ayda Sadece
19TL

Digiturk’le spora doyacaksınız!

Final yolundaki UEFA Sampiyonlar Ligi’nin ve Spor Toto Süper Lig’in heyecan dolu maçlarını izleyebileceginiz beIN SPORTS kanallarıyla birlikte tüm film kanalları 3 ay boyunca hediye!

Kampanya Tekirdag, Eskisehir, Adana, Balıkesir, Aydın, Samsun, Mersin, Hatay, Denizli, Manisa, Konya, Gaziantep, Kayseri, Diyarbakır ve Şanlıurfa illeri için geçerlidir.

Evin Yıldızı Paketi’nde Neler Var?

 • Ödüllü beIN Kanalları

  Dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikle beIN Gurme, Türkiye’nin ilk yerli belgesel kanalı beIZ ile yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment

 • Belgesel Kanalları

  Birbirinden popüler ve kaliteli belgesel kanallarında vahşi yaşam, doğa belgeselleri, bilim ve teknoloji serileri iletarih belgeselleri

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  Hiçbir ek ücret ödemeden en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV'den, web'den, cepten veya tabletten izleyin!

 • Doyasıya Spor

  Final yolundaki UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ve Spor Toto Süper Lig’in heyecan dolu maçlarını izleyebileceğiniz beIN SPORTS kanalları 3 ay boyunca hediye!

 • HD için
  Ek Ücret Yok


SEÇİLİ İLLERE ÖZEL EVİN YILDIZI KAMPANYA FİYATLARI

  0 - 24 Ay
Evin Yıldızı Paketi
0 - 24 Ay
19 TL / Ay

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler!

 • 3 ay boyunca spor kanalları hediye

 • 3 ay boyunca film kanalları hediye!

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Kampanya, 31.05.2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Eutelsat ve Türksat üyeliklerini kapsar. Kampanya kapsamında 24 ay taahhütlü Evin Yıldızı Paketi’ni satın alan aboneler film ve spor kanallarından aktivasyon tarihlerinden itibaren 3 ay boyunca ücretsiz faydalanabileceklerdir. Kampanya sadece yeni aboneliklerde geçerlidir. Evin Yıldızı Paketi 19 TL olarak faturalandırılacaktır. Kampanya, Tekirdag, Eskisehir, Adana, Balıkesir, Aydın, Samsun, Mersin, Hatay, Denizli, Manisa, Konya, Gaziantep, Kayseri, Diyarbakır ve Sanlıurfa’da geçerlidir.  Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
Hediye olan paketlerinden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.


 

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77