Eğlence Sevenler
Taahhütlü Üyelik
Filmin Yıldızı Paketi
Web'e Özel Ayda
49TL
12 ay boyunca dizi kanalları hediye
HEMEN BAŞVUR
Sezonun ödüllü, popüler filmleri
En çok konuşulan diziler
Birbirinden popüler beIN ORIGINALS içerikleri
Eğlence Sevenler
Kredi Kartlı Üyelik
Dizinin Yıldızı Paketi
Ayda
39TL
İlk 3 ay tüm kanallar hediye
HEMEN BAŞVUR
En çok konuşulan diziler
Birbirinden popüler beIN ORIGINALS içerikleri
Eğlence Sevenler
Kredi Kartlı Üyelik
Filmin Yıldızı Paketi
Ayda
49TL
İlk 3 ay tüm kanallar hediye
HEMEN BAŞVUR
Sezonun ödüllü, popüler filmleri
Birbirinden popüler beIN ORIGINALS içerikleri
Filmin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya 12 ay kullanım sözü ile Filmin Yıldızı Paketi için geçerlidir. Kampanya kapsamında Filmin Yıldızı Paketi kredi kartı ile 12 taksitle ayda 49 TL , tek çekimde 588 TL üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediyedir. Belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Dizinin Yıldızı Kredi Kartı
Kampanya Bilgileri

Kampanya 12 ay kullanım sözü ile Dizinin Yıldızı Paketi için geçerlidir. Kampanya kapsamında Dizinin Yıldızı Paketi kredi kartı ile 12 taksitle ayda 39 TL , tek çekimde 468 TL üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediyedir. Belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Filmin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya 12 ay taahhütle Filmin Yıldızı Paketi’ni kapsar.Filmin Yıldızı Paketi kampanya kapsamında www.digiturk.com.tr üzerinden yapılan başvurulara özel 49TL olarak faturalandırılacaktır. Kampanya kapsaminda 12 ay boyunca Dizinin Yıldızı Paketi hediye edilecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Dizinin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77