X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Avrupanın Yıldızı Paketi
İlk Üç Ay
59TL
19TL
12 Ay Taahhütle
Hemen Başvur
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1 ve Seria A'nın heyecan dolu maçları!
Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çok daha fazlası ile dünyanın sporu!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediği yerde spor izleme özgürlüğü!
Ailenin Yıldızı Paketi
İlk Üç Ay
30TL
19TL
15 Ay Taahhütle
Hemen Başvur
Birbirinden popüler ve ödüllü içeriklerin olduğu belgesel ve çocuk kanalları
İngiltere Premier Ligi ve 1. Lig’in heyecan dolu karşılaşmaları
TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğü
Avrupanın Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için 3 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 19 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. 2019-2020 Sezon Sonuna kadar hediye olan Taraftar Paketinden ( Beşiktaş, Fenerbahçe,Galatasaray veya Trabzonspor) paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir.

beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ailenin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya 15 ay taahhütle Ailenin Yıldızı paketini kapsar. Kampanya kapsamında Ailenin Yıldızı paketi ilk 3 ay 19 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. Kampanya kapsamında 3 ay Taraftar Paketi ve 3 ay Avrupanın Yıldızı Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 31 Aralık 2019’e kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

Avrupanın Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77