X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
Bu Paket Ailenizi
Mutlu Edecek
Uydu Üyeliği
Ailenin Yıldızı Paketi
İlk 3 Ay
19TL
Daha sonra ayda sadece 30 TL
Hemen Üye Ol
Birbirinden popüler ve ödüllü içeriklerin olduğu belgesel ve çocuk kanalları
İngiltere Premier Ligi ve TFF 1. Lig’in heyecan dolu karşılaşmaları
TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğü
Avrupanın Yıldız isimleri
bu pakette!
Uydu Üyeliği
Avrupanın Yıldızı
İlk 3 Ay
39TL
Daha sonra ayda sadece 59 TL
Hemen Başvur
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1 ve Serie A’nın heyecan dolu maçları!
Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çok daha fazlası ile dünyanın sporu!
Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!
Dünyanın Sporu
bu pakette!
Uydu Üyeliği
Sporun Yıldızı
İlk 3 Ay
79TL
Daha sonra ayda sadece 129 TL
Hemen Başvur
Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve çok daha fazlasıyla heyecan dolu maçlar!
Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çok daha fazlası ile dünyanın sporu!
Turkish Airlines EuroLeague, NBA, ATP Masters 1000 ve Formula 1’le dünyanın sporu!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!
Ailenin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için 3 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 39 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Avrupanın Yıldızı
Kampanya Bilgileri

Kampanya 15 ay taahhütle Ailenin Yıldızı paketini kapsar. Kampanya kapsamında Ailenin Yıldızı paketi ilk 3 ay 19 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. Kampanya kapsamında abonenin tercihiine göre 2 ay film ve dizi kanalları veya 2 ay Taraftar Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 31 Aralık 2019’e kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

Sporun Yıldızı
Kampanya Bilgileri
Ailenin Yıldızı Paketi
Kampanya Bilgileri
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77