X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

CHRISTOPHER ROBIN

Ewan McGregor’un başrolde olduğu “Christopher Robin”, hayat gailesinin ortasında çocukluğundaki en sevdiği oyuncağı Winnie the Pooh ile karşılaşan bir adamın macera dolu hikayesini anlatıyor.

Christopher Robin karısı ve küçük kızıyla sıkıntılı günlerden geçmektedir. Çalıştığı şirket ekonomik olarak zorlu bir darboğaz yaşamaktadır. Şirketin sahibi, Robin’den maliyetleri düşürecek müthiş bir fikir bulmadığı takdirde pek çok çalışanı işten çıkartacağını söyler. Robin bir banka oturur ve kara kara düşünmeye başlar. O esnada çocukluğunda en sevdiği dostu olan Winnie the Pooh’la karşılaşır. Gözlerine inanamayan Robin çok geçmeden kendisini Winnie’nin masalsı diyarında bulur. Ewan McGregor’un başrolde olduğu film, bu sene görsel efektleriyle Oscar’a aday olmuştu. Fantastik öğelerle bezeli “Christopher Robin”, yer yer eğlenceli yer yer dokunaklı sahneler barındıran ilginç bir film.

Christopher Robin
Christopher Robin
Christopher Robin

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77