CATCH-22

Usta aktör George Clooney yapımcılığını, yönetmenliğini ve yan rollerinden birini üstlendiği bir savaş komedisi dizisiyle yıllar sonra televizyona dönüyor.

Joseph Heller’ın savaş karşıtı meşhur romanı “Catch-22”, 1970 tarihli sinema uyarlamasından yıllar sonra bu kez televizyona 6 bölümlü bir mini dizi olarak dönüyor. Yapımcılığını, yönetmenliğini ve yan bir rolü üstlenen George Clooney de 90’larda kendisini meşhur yapan “ER”dan yıllar sonra bu diziyle televizyona dönüş yapıyor. Hikaye II. Dünya Savaşı esnasında İtalya’da görev yapan Amerikan askerleri arasında geçiyor. Öykünün merkezinde bombardıman uçağı pilotu Yossarian ve silah arkadaşları var. Savaşın ardındaki trajikomedi tıpkı romanda olduğu gibi yer yer acı yer yer mizahi bir tonla aktarılıyor. Savaşın acımasızlığı kadar aptalca yönlerini de tüm çarpıcılığıyla anlatan dizinin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu da göz kamaştırıyor. Oyuncu kadrosunda Clooney’nin yanı sıra “Sinner”ın 1. sezonunda büyük sükse yapan Christopher Abbott, “House”un Emmy ve Altın Küre ödüllü aktörü Hugh Laurie ve yine Emmy ödüllü Kyle Chandler dikkat çeken diğer yıldızlar.

beIN SERIES VICE’da 18 Mayıs Cumartesi 11.00’den itibaren 6 bölüm art arda!

Nasıl Alabilirim?

Usta aktör George Clooney yapımcılığını, yönetmenliğini ve yan rollerinden birini üstlendiği bir savaş komedisi Catch 22, Türkiye’de sadece Digiturk’te

Detaylı Bilgi
YOSSARIAN
ALBAY CATHCART
TEĞMEN SCHEISSKOPF
BİNBAŞI DE COVERLEY
İAŞE SUBAYI MILO
MARCELLO

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77