X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X


CARS 3

Pixar’ın dört tekerlekli kahramanları üçüncü kez karşımızda. “Cars 3” (Arabalar 3) ile emekliliğe hazırlanan kahramanımız Lightning McQueen bu kez daha teknolojik otomobillerle mücadele ediyor.

Lightning McQueen arka arkaya kazandığı yarışlarla artık efsanevi bir otomobil statüsüne erişmiştir. Ne var ki, bu arada yıllar yılları kovalamış, kendisi de artık emekliliğin ucuna kadar gelmiştir. Arkadan ise yeni kuşak teknolojilerle donatılmış yeni yarış otomobilleri gelmektedir. Hepsi de kendilerine hedef olarak McQueen’i geçmeyi koymuştur. Bunlar arasında onu en çok zorlayacak olan yeni otomobil ise Jackson Storm’dur. McQueen’in emekli olmadan evvel kendisini ispatlamak için son bir çıkışa ihtiyacı vardır. Pixar’ın çok sevilen otomobilleri yeni bir macerayla karşımızda. Owen Wilson, Chris Cooper, Tony Shalhoub gibi isimlerden oluşan seslendirme kadrosuna bu filmle Jackson Storm karakteriyle Armie Hammer ekleniyor.

Mudbound
Mudbound
Mudbound

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77