X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

BlacKkKlansman

ABD’de siyahi sinemanın önde gelen yönetmenlerinden olan Spike Lee’nin bu sene En İyi Uyarlama Senaryo Oscar’ı kazanan filmi “BlacKkKlansman” (Karanlıkla Karşı Karşıya), 1970’lerde gerçekten yaşanmış ırkçılık merkezli bir hikayeyi anlatıyor.

1970’lerde Ron Stallworth ABD’nin muhafazakar yöresi Colorado Springs’de görev alan ilk siyahi polis memuru olmuştur. Ron’a arşiv odasında sıkıcı bir dosyalama görevi verilmiştir. İşinin sıkıcılığı yetmezmiş gibi, genç polis sık sık beyaz meslektaşları tarafından ırkçı tavırlara maruz kalır. Sonunda canına tak eder ve amirinden kendisini gizli bir göreve transfer etmesini ister. Polis arkadaşı Flip Zimmerman’la birlikte yerel bir Ku Klux Klan çetesinin içine sızarlar. Tabii Ron siyahi olduğu için, ‘çeteye sızma’ görevi Flip’e düşmüştür. Ron ve Flip çetenin gizli hedeflerini çözebilmek için canlarını ortaya koyacaklardır. Usta yönetmen Spike Lee’nin yönettiği, Denzel Washington’ın oğlu John David Washington ve Adam Driver’ın başrolleri paylaştıkları “BlacKkKlansman” (Karanlıkla Karşı Karşıya), bu sene 6 dalda Oscar’a aday olup Lee’ye En İyi Uyarlama Senaryo dalında bir adet altın heykelcik kazandırmıştı. Yönetmenin her zamanki nüktedan üslubunu ‘sakin bir gerginlik’ ile destekleyen film, Lee’nin kariyerinin en iyi işlerinden biri olarak selamlandı

BlacKkKlansman
BlacKkKlansman
BlacKkKlansman

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77