BILLIONAIRE BOYS CLUB

1980’lerde Los Angeles’ta yaşanan büyük bir dolandırıcılık hikayesini anlatan “Billionaire Boys Club” (Düzenbazlar Kulübü), başrolleri paylaşan genç yıldızlarına usta aktör Kevin Spacey’nin eşlik ettiği çarpıcı bir gerilim filmi.

Gerçek hikayeler her zaman daha etkileyici, daha şaşırtıcı bir etki bırakır izleyici üzerinde. “Billionaire Boys Club” da tam böyle bir film. 1980’lerde bir grup gencin etrafında dönen bu inanılmaz dolandırıcılık hikayesi izleyen herkesin ağzını açık bırakacak cinsten. Başrolleri paylaşan Ansel Elgort, Taron Egerton, Emma Roberts, Jeremy Irvine, Suki Waterhouse gibi yıldızlara usta aktör Kevin Spacey’nin eşlik ettiği film, yakışıklı ve kurnaz bir grup gençle tanıştırıyor bizleri. Her biri yakında iş dünyasında kalıcı izler bırakacağından habersiz elbette. Kanunlardaki boşluklardan faydalanarak naylon faturalarla türlü türlü sahtekarlıklara imza atan bu gençler için yolun sonu elbette görünecektir. Kısa sürede milyarderliğe kadar yükselirlerken, aşağı inişleri de bir o kadar hızlı olacaktır. Eğlenceli bir dolandırıcılık hikayesi olarak başlayıp sıkı bir gerilim filmine dönüşen “Billionaire Boys Club” kısa yoldan köşeyi dönmenin tehlikeleri üzerine düşündürücü bir ders niteliğinde.

Billionaire Boys Club
Billionaire Boys Club
Billionaire Boys Club

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77