BIG LITTLE LIES

2017 Emmy’lerinde En İyi Mini Dizi dahil 8 ödül kazanan “Big Little Lies” merakla beklenen 2. sezonuyla ekrana dönüyor. Alexander Skarsgård denklemden çıktıktan sonra, annesi rolündeki Meryl Streep’in sahneye adım atmasıyla dengeler altüst oluyor.

Perry’nin ölümünün ardından Monterey’e gelen annesi Mary Louise, Celeste ve arkadaşlarından şüphelenmeye başlıyor. Oğlunun öylece kayıp düşmediğini düşünen Mary Louise kafasındaki sorulara yanıtlar arıyor. Celeste ve arkadaşlarından oluşan ‘5’li çete’ önlerine çıkan bu ‘kayınvalide sorunsalını’ aşabilecekler mi? Arkadaşlıklarının sınanacağı yeni bir dönem başlıyor… Yine 7 bölümden oluşacak ikinci sezonda Jean-Marc Vallée’den boşalan yönetmenlik koltuğunu “Wuthering Heights” ve “American Honey” gibi son yıllarda ses getiren bağımsız filmlere imza atan Andrea Arnold devralıyor. Oyuncu kadrosunda ise Oscar’lı yıldızlar Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Oscar adayı Laura Dern, Altın Küre adayı Shailene Woodley ile Zoë Kravitz ve Adam Scott’a bu sezon dev aktris Meryl Streep ekleniyor. Streep’in girişi Monterey’de dengeleri derinden etkileyecek gibi görünüyor.

Big Little Lies
Big Little Lies
Big Little Lies

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77