BETTY

New York sokaklarındaki kaykaycı kızlarına maceralarını anlatan “Betty”, 2018’de Sundance Film Festivali’ni fetheden “Skate Kitchen” isimli filmden uyarlanan eğlenceli bir komedi dizisi.

Crystal Moselle, 2018’de yazıp yönettiği “Skate Kitchen” isimli mütevazı filmiyle o yıl Sundance Film Festivali’nin en çok ses getiren yapıtlarından birine imza atmıştı. Filmin başrolündeki beş kaykaycı kız izleyiciler tarafından o kadar sevildi ki, Moselle aynı karakterleri bir kez daha bir araya getirdi ve bu sefer ortaya eğlenceli bir komedi dizisi olan “Betty” çıktı. New York sokaklarında kaykay genelde erkeklerin hakimiyetindedir. Ta ki bu beş kız ortaya çıkıncaya kadar… Her biri farklı ırktan, farklı bölgelerden ve farklı karakterde olan bu kızlar New York sokaklarında kaykaylarıyla dolaşırken özgürlüklerinin tadını çıkartır, birbirlerinin dertlerine ortak olurlar. Filmin oyuncuları Nina Moran, Dede Lovelace, Moonbear, Rachelle Vinberg ve Ajani Russell’ı yeniden bir araya getiren dizi New York sokaklarındaki gençlerin renkli yaşamını yansıtıyor.

Betty
Betty
Betty

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77