DIGITURK’ÜNÜZÜ İNTERNETE BAĞLAYARAK, beIN CONNECT KEYFİNİ DOYA DOYA YAŞAYIN!

TIKLA KEŞFET


FİLMLERİ, DİZİLERİ DİLEDİĞİN ZAMAN beIN CONNECT'LE İZLERSİN.

Yapman gereken Digiturk'ü internete bağlamak ya da beIN CONNECT uygulamasını indirmek. beIN CONNECT internete bağlanan her Digiturk’lüde!


SİZ SEVDİKLERİNİZE İYİ BAKIN DİZİLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İZLERSİNİZ.

Digiturk'lüler yayın akışına bağlı kalmıyor. Tek tuşla beIN CONNECT'e bağlanıyor; filmleri, dizileri ve çok daha fazlasını diledikleri saatte izliyor.


SİZ ÇOCUKLA ÇOCUK OLUN FİLMLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İZLERSİNİZ.

Digiturk'lüler yayın akışına bağlı kalmıyor. Tek tuşla beIN CONNECT'e bağlanıyor; filmleri, dizileri ve çok daha fazlasını diledikleri saatte izliyor.

 • DIGITURK’ÜNÜZÜ İNTERNETE BAĞLAYARAK, beIN CONNECT KEYFİNİ DOYA DOYA YAŞAYIN!
 • FİLMLERİ, DİZİLERİ DİLEDİĞİN ZAMAN beIN CONNECT'LE İZLERSİN.
 • SİZ SEVDİKLERİNİZE İYİ BAKIN DİZİLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İZLERSİNİZ.
 • SİZ ÇOCUKLA ÇOCUK OLUN FİLMLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İZLERSİNİZ.
 • Tekrar İzle!
 • Size Özel
 • Baştan İzle!!
 • Kaldığın Yerden Devam Et
 • Uzaktan Kayıt
 • TV’ye Gönder
 • Web, Smart TV ve Mobilden İzle

Tekrar İzle!

Heyecanla takip ettiğiniz yerli dizileri, en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV'den, web'den, cepten ve tabletten, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 

 


 

 

 

Size Özel

beIN CONNECT izleme alışkanlıklarınıza göre sevebileceğiniz içerikleri size önerir ve zaman kaybetmeden izlemenizi sağlar.

 

 


 

 

 

Baştan İzle!

Digiturk kanallarından izlediğiniz bir filmin ya da dizinin başını kaçırdıysanız, televizyonunuzun ekranında çıkan pencere üzerindeki “İzle’ye” basarak baştan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kaldığın Yerden Devam Et

Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra televizyondan, web’den, cepten veya tabletten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Uzaktan Kayıt

beIN CONNECT ile filmi, diziyi, programı evde olmasan da cep telefonu ya da tablet üzerinden izleme talimatı verebilir, uydu alıcınıza kaydedebilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

TV’ye Gönder

Akıllı telefonunuzdan izlemek istediğiniz içeriği seçin, sonra da beIN CONNECT’in benzersiz özelliği sayesinde, sadece tek bir hareketle televizyonunuza gönderin.

İhtiyacınız olduğunda akıllı telefonunuzdan kolayca sesini açıp ya da filmi durdurup,ileri-geri sarabilirsiniz, TV’nizi tamamen kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

 

Web, Mobil ve Smart TV’den izle

beIN CONNECT’in web, mobil ve Smart TV uygulamaları ile Digiturk’ünüz dilediğiniz yerde sizinle. Heyecanla takip ettiğiniz yerli - yabancı diziler, en sevdiğiniz programlar750’nin üzerinde zevkinize göre seçebileceğiniz film webte, cepte, tablette ve Smart TV’de.

Neler İzleyebilirim?

Film

Aksiyon mu seviyorsun yoksa romantik komedi mi? Yoksa canın eğlenceli bir animasyon filmi mi izlemek istiyor? Her zevke uygun 750’nin üzerinde film burada!

Yerli Dizi

En sevdiğin dizinin başladığı saatte komşun mu geldi? Üzülme, yerli dizi kategorisinden istediğin dizi veya programı ne zaman istersen doya doya izleyebilirsin.

Yabancı Dizi

Dünyanın heyecanla takip ettiği en popüler 100’lerce bölüm dizi ne zaman istersen seninle.

Belgesel

Belgesel meraklılarına müjde! Doğa, yaşam, teknoloji, tarih ve daha birçok konuda birbirinden güzel belgeseller burada.

Çocuk

Çocuk uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve öğretici çizgi filmler, çocuk filmleri, masalları ve çok daha fazlası, yaşa göre filtreleme seçeneği ile, güvenle izleme keyfi burada.

Daha Fazlası

Video kliplerden, karaokeye, özet maç görüntülerinden hava durumuna eğlence ve yaşama dair birçok uygulama dilediğin zaman seninle!

Nasıl İzleyebilirim?

 • beIN CONNECT ile TV’den Nasıl İzlerim?
 • beIN CONNECT ile Web, Cep, Tabletten Nasıl İzlerim?


Sıkça Sorulan Sorular

 • beIN CONNECT’le 1 ay film dizi hediye kampanyası nedir?
  1 ay ücretsiz film dizi kampanyası beIN CONNECT uygulamalarına TV’den ilk kez giriş yapan Digiturk kullanıcıları için, giriş yapıldığı tarihten itibaren 1 ay süreyle geçerlidir.

 • Digiturk’üm beIN CONNECT özellikli mi, nasıl anlarım?
  Digiturk’ün aşağıdaki modellerden biri ise beIN CONNECT özelliği bulunmaktadır. DT-5103HD, DT-7103HD, DT-9102HD, DT-9103HD, DT-HY6100, HM-9502HD, HM-9503HD, HM-9504HD, DT-HY6101, DT-9104HD, DT-5104HD, HM-9505HD, DT61440UHD Digiturk’ün beIN CONNECT özellikli ise tek yapman gereken, uydu alıcının internete bağlı olduğundan emin olmak. Digiturk’ünü internete nasıl bağlayabileceğini görmek için https://www.digiturk.com.tr/teknoloji sayfasını ziyaret edebilirsin

 • beIN CONNECT’i Smart TV’den nasıl izlerim?
  SmartTV’nin uygulama marketine girerek beIN CONNECT uygulamasını Smart TV’ne indirebilirsin. Uygulamayı indirdikten sonra 3 şekilde giriş yapabilirsin;
  1. QR kod ile giriş; beIN CONNECT mobil uygulamanda ‘Hesabım’a girerek ‘TV uygulamasına QR kod ile giriş yap’ sekmesini tıklayıp, telefonunun kamerası ile SmartTV’nin ekranındaki QR kodu okutarak giriş yapabilirsin.
  2. Web kod ile giriş; www.beınconnect.com.tr websitesine girip, üye girişini gerçekleştirdikten sonra ‘Hesabım’ı tıklayarak ‘TV uygulaması giriş’i seçip, Smart TV ekranında gördüğün aktivasyon kodu ile giriş yapabilirsin.
  3. Cep telefonu ile giriş yap; Uydu üyeliğine kayıtlı cep numaran ve şifren ile giriş yaparak. Şifreni unuttuysan ya da ilk kez şifre almak için 3555’e “SIFRE” yazıp SMS atarak alabilirsin.

 • beIN CONNECT’i Apple TV’den nasıl izlerim?
  App store’a girerek beIN CONNECT uygulamasını Apple TV’ne indirebilirsin. Uygulamanı indirdikten sonra beIN CONNECT kullanıcı adı ve şifren ile giriş yapabilirsin. beIN CONNECT uygulaması 4. nesil Apple TV’lerde yer almaktadır.

 • beIN CONNECT’i Android TV’imden nasıl izlerim?
  Google Play’e girerek beIN CONNECT uygulamasını Android TV’ne indirebilirsin. Uygulamanı indirdikten sonra beIN CONNECT kullanıcı adı ve şifren ile giriş yapabilirsin. beIN CONNECT uygulaması Android 5.0 ve üzeri cihazlarda yer almaktadır.

 • beIN CONNECT uygulamasına hangi Smart TV’lerden ulaşırım?
  beIN CONNECT uygulamasının yer aldığı televizyon modelleri:

  Marka İşletim Sistemi Üretim Yılı
  Arçelik 2015 ve sonrası
  Beko 2015 ve sonrası
  Grundig 2015 ve sonrası
  LG WebOS
  2013 ve sonrası
  Samsung Tizen 2013 ve sonrası
  Vestel 2018 ve sonrası


 • beIN CONNECT Smart TV uygulamasından canlı yayın izleyebilir miyim?
  beIN CONNECT Smart TV uygulamasında Canlı TV bulunmamaktadır. Canlı TV kanallarını mobil uygulamalardan veya www.beinconnect.com.tr’den izleyebilirsiniz.

 • beIN CONNECT ile HD yayın izleyebilir miyim?
  Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsin.

 • İzleyeceklerim internet kotamdan düşer mi?
  İzleyeceklerin internet kotandan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için beIN CONNECT’i kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.

 • İzlemekte olduğum filmin 15.dakikasına atlayabilir miyim?
  Evet. Kumandandan tuşlama yaparak dilediğin dakikaya gidebilirsin.

 • İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?
  Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotandan düşmektedir.

 • beIN CONNECT’de yer alan programları izlemek için nasıl bir internet bağlantım olmalı?
  İzlediğin içerikler kotandan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir. İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.
 • beIN Sports uygulamasındaki haftanın gollerini, özet maç görüntülerini beIN Sports üyesi olmasam da izleyebilir miyim?
  Evet beIN Sports uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak; tüm üyeler izleyebilmektedir.

 • Modem ve uydu alıcım birbirine çok uzak nasıl bağlantı sağlayabilirim?
  Modem ve uydu alıcın birbirine uzak ise KEN,PLC kablosuz bağlantı aparatı ile bağlantı sağlayabilirsin.

 • Uydu alıcımı internete bağlayabilmek için internet aboneliğimi değiştirmem mi gerekiyor?
  Hayır. Digiturk’ünü internete bağlamak için internet aboneliğini değiştirmene gerek yoktur. Hizmetimizden mevcut modeminle Digiturk’ün arasında bağlantıyı sağlayarak yararlanabilirsin. Eğer internetin yoksa Digiturk’ün internet kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsin. http://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/digiturkle-internet

 • Digiturk’ümü internete bağladıktan sonra tüm yayınları internet üzerinden mi izleyeceğim?
  Hayır. Digiturk’ünü internete bağlama işlemini gerçekleştirdikten sonra, beIN CONNECT’ten seçtiğin içerikleri izlerken internet kullanıyor olacaksın. Paketin dahilindeki mevcut kanallarını internete bağlanmadan izlemeye devam edebilirsin.

 • beIN CONNECT nedir ve beIN CONNECT’le nerelerden izleyebilirim?
  Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan beIN CONNECT ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan kategorilere TV’nizden ulaşabilir; isterseniz beIN CONNECT’i indirerek cepten, tabletten,Smart TV’nizden ya da www.beinconnect.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.( İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.) www.beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.
 • BOX OFFICE kategorisinde yer alan “Kirala-İzle” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?
  BOX OFFICE kategorisinde yer al “Kirala-İzle” filmlerini kiralandıktan sonra 48 saat içerisinde dilediğin kadar izleyebilirsin. 48 saat sonrasında aynı filmi izlemek istediğinde tekrar kiralama işlemi yapman gerekmektedir. Filmlere Hesabım bölümü altında kiraladıklarım bölümünden ulaşabilirsin.
 • BOX OFFICE kategorisinde yer alan “Satın-Al İzle” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?
  BOX OFFICE kategorsinde yer alan “Satın-Al İzle” filmleri, satın alındıktan sonra ömür boyu seninle olur. Filmlere Hesabım bölümü altında satın aldıklarım bölümünden ulaşabilirsin.
 • TV’ye gönder özelliğini kullanabilmek Digiturk’üm hangi modelde olmalı?
  Bu özellik şu anda HM9504 - (Humax HD), HM9505 - (Humax HD), DT7103 - (UEC HD), DT9103 - Vestel HD 3, DT9104 - Vestel HD 4, DT-5103, Sagem – Hybrid, Sagem-4K, 9506 ve 4k zapper (DT61420) modellerimiz tarafından desteklenmektedir. Yakın zamanda diğer modellerimize de eklenecektir.
 • Bu hizmet faturamda herhangi bir değişikliğe sebep olacak mı?
  Hayır. Faturanda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77