X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Yeni Başlayanlar için Digiturk Dizileri

Birbirinden özel 23 dizinin 1. sezon 1. bölümleri 3 Kasım’a kadar ‘beIN Series 101’ kanalında ve tüm üyelerimize açık! .

beIN SERIES 101'de Öne Çıkan İçerikler

WATCHMEN

DC Comics evreninin en karanlık ve en yaratıcı grafik romanlarından birinden uyarlanan dizi, Regina King ve Jeremy Irons gibi yıldız isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve harika görsel dünyasıyla dikkat çekiyor. Alan Moore’un grafik romanından usta çizerin vizyonundan esinlenen dizi, alternatif bir tarihi gerçeklikte bir dolu ‘süper anti-kahraman’ın maceralarına ortak ediyor bizi.

Watchmen

CHERNOBYL

1986’da SSCB’de meydana gelen nükleer felaketin ‘iç yüzünü’ anlatan “Chernobyl”, 2019 Emmy’lerinde 19 dalda adaylıktan En İyi Mini Dizi dahil 10’unu kazanarak izleyicileri derinden sarsmasının karşılığını almış görünüyor. Etkileyici sinematografisi ve oyunculukları ile dizi son yılların en çarpıcı deneyimini sunuyor izleyicisi için.

HEMEN İZLE

Chernobyl

PRODIGAL SON

Tom Payne ve Michael Sheen gibi yıldızları bir araya getiren dizide suçluların adeta zihinlerini okuyan zeki suç psikoloğu Malcolm Bright’ın en muammalı polisiye vakaları bile nasıl çözdüğüne tanık oluyoruz. Bu vakalarda Malcolm en büyük desteği hapiste yatan seri katil babası Martin’den alır.

Prodigal Son

BATWOMAN

Son yılların aksiyon yıldızı aktrislerinden Ruby Rose’u lateks kostüm içerisinde izleyeceğimiz “Batwoman”, bizi Gotham dünyasına götüren bir diğer dizi. Her geçen gün yozlaşan kentte yeni bir kurtarıcı olarak sahneye çıkacak Batwoman (ya da gerçek ismiyle Kate Kane), DC evreninde “Arrow”, “The Flash”, “Supergirl” ve “Legends of Tomorrow”la aynı zamanları paylaşıyor.

Batwoman

CAROL’S SECOND ACT

Carol Kenney 50’sini devirmiş, eşinden boşanmış bir kadındır. Öğretmenlikten yeni emekli olmuştur. Nihayet yıllardır hayalini kurduğu doktorluk kariyerini kovalamak için en doğru zamandır! Bu taze medikal komedinin başrollerini Patricia Heaton ve usta aktör Kyle MacLachlan paylaşıyorlar.

Carol's Second Act

VERONICA MARS

Güzel aktris Kristen Bell’i yıldızlık mertebesine yükselten 2000’li yılların sevilen dizisi aynı karakterler, benzer bir hikaye örgüsü ve aynı mekanlarla yeniden canlandırılıyor. Veronica bu sezon babasıyla birlikte Neptune’de meydana gelen bir dizi patlamanın ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor.

Veronica Mars

NANCY DREW

Doğup büyüdüğü kasabayı terk etmeye hazırlanmasına karşın bir anda kendisini muamma dolu bir cinayetin ortasında bulan Nancy Drew’un yaşadıklarını anlatan dizi, başroldeki güzel aktris Kennedy McMann’in varlığıyla dikkat çeken genç işi bir polisiye.

Nancy Drew

HEMEN İZLE
THE LOUDEST VOICE

Kariyer olarak zirvede olduğu bir dönemde bir dizi kadın tarafından cinsel taciz suçlamasıyla yüz yüze gelen ve bu yüzden itibarıyla birlikte koltuğundan da olan Ailes’in hikayesi Crowe’un yanı sıra Sienna Miller, Seth MacFarlane, Naomi Watts, Annabelle Wallis gibi yıldızların da varlığıyla medya dünyasının içinden çarpıcı bir portre sunuyor.

The Loudest Voice

HEMEN İZLE
Evil

“The Good Wife” ve “The Good Fight” dizilerinin yaratıcıları Michelle ve Robert King’den polisiye ve korkuyu, dram ile gizemi aynı potada eriten harika bir dizi. Doğaüstü muammaları araştırmak üzere Rahip David Acosta’yla işbirliği yapan psikolog Kristen Bouchard’ın başından geçen olayları anlatan dizinin başrollerini Katja Herbers ve Mike Colter paylaşıyor.

Evil

HEMEN İZLE
All Rise

Los Angeles’taki bir mahkeme salonunda çalışan yargıçlar, avukatlar, katipler, mübaşirler ve polislerin günlük rutinlerinde başlarından geçenleri anlatan dizi, alışılagelmişin dışında bir hukuk draması. Marvel dizileri “Luke Cage”, “The Defenders”, “Iron Fist” gibi projelerde tanıdığımız Simone Missick, “All Rise”ın başrolünde.

All Rise

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77