Fantastik Kahramanlar
beIN MOVIES FANTASTIC’te!

Superman’den Batman’e, Aquaman’den Supergirl’e süper kahramanların fantastik hikayeleri 4-20 Ekim tarihleri arasında 1 no’lu beIN MOVIES FANTASTIC kanalında sizlerle olacak.

Film veya dizi yetkisi olan tüm üyelerimiz bu içerikleri izleyebilir; beIN CONNECT üzerindeki “Fantastik” kategorisiden tüm bu içeriğe ve ayrıca “Supergirl”, “Arrow”, “The Flash”, “Gotham”, “Legends of Tomorrow” gibi sevilen dizilere erişebilir.

beIN MOVIES FANTASTIC'de Öne Çıkan İçerikler

AQUAMAN

DC Comics sinema evreninin bu altıncı filminde, Jason Momoa suretindeki Aquaman’in okyanusun altındaki maceralarını izliyoruz. Görsel dünyasının yanı sıra kadrosundaki Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman, Dolph Lundgren gibi yıldızlarıyla da dikkat çeken müthiş bir aksiyon/macera.

AQUAMAN

SUPERMAN

Sinema tarihinin en unutulmaz ‘Superman’ portresini çizen Christopher Reeve’i Krypton’lu kahraman olarak izlediğimiz 1978 tarihli film, bugünkü çizgi roman uyarlamalarının da temellerini atıyor bir bakıma. Marlon Brando ve Gene Hackman gibi iki dev aktörü de barındıran filmde Superman ile azılı düşmanı Lex Luthor karşı karşıya.

SUPERMAN

DOOM PATROL

DC Comics evreninin en sevilen anti-kahraman ekiplerinden birine merhaba: Robotman, Negative Man, Elasti-Woman ve Crazy Jane… Başlarında ‘çılgın bilim insanı’ Dr. Niles Caulder ile birlikte dünyayı kötülüklerden koruyorlar. Usta aktör Timothy Dalton’dan Brendan Fraser’a nefis bir oyuncu kadrosuyla bu aksiyon/macera kaçmaz!

DOOM PATROL

ARROW

DC Comics evreninin en yetenekli okçusunun maceralarını anlatan dizi, aynı zamanda bu evrenin en uzun soluklu maceralarını sunuyor. Stephen Amell’in Oliver Queen, nam-ı diğer Arrow’u canlandırdığı dizi suç dünyasını aksiyonla müthiş bir uyumla buluşturan heyecanlı bir serüven vadediyor.

ARROW

HEMEN İZLE
THE FLASH

DC Comics evreninin en ‘hızlı’ kahramanını durdurabilene aşkolsun! Gerçek adıyla Barry Allen, süper kahraman adıyla The Flash bu evrenin en sempatik, en sevilen kahramanlarından biri. En büyük silahı ise hızı. Üzerine yıldırım düştükten sonra ‘şimşek hızı’na kavuşan Barry’nin maceraları izleyici için müthiş bir heyecan.

THE FLASH

HEMEN İZLE
GOTHAM

Gotham City. Bruce Wayne henüz ‘yarasa adamlıktan’ uzak. Gelecekte şehrin emniyet teşkilatının başına geçecek Dedektif James Gordon ise henüz genç bir polis memuru. Gotham’ın Batman’den önceki zamanlarını anlatan dizi, “The O.C.”den hatırlayacağınız Ben McKenzie’nin başrolünde parladığı ilginç bir fantastik polisiye örneği.

GOTHAM

HEMEN İZLE
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77