BATTLESTAR GALACTICA

Bilimkurgu meraklılarının efsane dizisi “Battlestar Galactica” şimdi beIN Series Sci-Fi kanalında ve beIN Connect’te. Galactica savaş gemisinin maceraları izleyen herkesin soluğunu kesiyor.

“Battlestar Galactica” dünya televizyon tarihinin en ünlü bilimkurgu dizilerinden biridir. İlk kez 1978’de çekilen dizinin ömrü bir sezon sürmüştü. Fakat o tek sezonda bile diziye tutkuyla bağlanan geniş bir izleyici kitlesi yıllar içerisinde Battlestar Galactica sevgilerini canlı tutmuşlardı. Aradıkları umut ise 2004’te kapılarını çalacaktı. O yıl çekilen dizinin yeni versiyonu bir yandan eski dizinin hayranlarını ekrana mıhlarken, diğer yandan yepyeni bir bilimkurgu meraklısı kitleyi de kendisine bağlamıştı. Böylece, tam dört sezon boyunca savaş gemisi Galactica ile Saylonlar arasında uzayda vuku bulan güç mücadelesi her izleyiciyi heyecandan heyecana sürükledi. Şimdi dizinin dört sezonu arka arkaya hem beIN Series Sci-Fi hem de beIN Connect ekranlarında akmaya başlayacak. İnsanlığı kurtarmak üzere ‘efsanevi’ Dünya gezegenine doğru yola çıkan Galactica savaş gemisinin Saylonlar’a karşı verdiği amansız mücadele bir kez daha karşımıza çıkacak. Kült dizilerden hoşlananlar için “Battlestar Galactica”yı yeniden izlemek, bilmeyenler için ise sıfırdan keşfetmek kuşkusuz büyük bir keyif olacak.

Battlestar Galactica
Battlestar Galactica
Battlestar Galactica

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77