AVENGERS: ENDGAME

Marvel Evreni’ninde zirve anı geldi çattı. Avengers serisinin son filminde kahramanlarımız gezegenimizi mahvetmeye kararlı Thanos’la yarım kalan hesabı kapatmaya çalışacaklar.

Marvel Sinema Evreni’nin 2008’de “Iron Man”le başlayan ‘hikayesi’ 22. filmle “Avengers: Endgame”e ulaşmış durumda. Hatırlayacaksınız, Kaptan Amerika ve Iron Man başta olmak üzere Marvel Evreni’nin süper kahramanları son dönemde devasa bir kötü adam karşısında çaresiz kalmıştı. Dünya dışı süper bir varlık olan Thanos bir önceki Avengers filmi “Infinity War”da evreni yakıp yıkmakla kalmamış, kahramanlarımızın canına kastedecek kadar da ileri gitmişti. Son film “Endgame”de ise artık kahramanlarımızın insanlığın çanına ot tıkayan bu kötücül güce gününü gösterme zamanı geliyor. Avengers kahramanları son bir kez Thanos’a karşı güçlerini birleştirirken, evrende olup biten kaosu da düzene koymakla yükümlüdürler. Dünya çapında yaptığı yaklaşık 2,8 milyar dolarlık hasılatla “Avatar”ı ‘en çok gişe yapan film’ tahtından indirmeyi başaran “Avengers: Endgame” ile kahramanlarımızla vedalaşıyoruz artık.

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Avengers: Endgame

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77