ANT-MAN AND THE WASP

Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin başrolleri paylaştıkları Ant-Man’in ikinci macerası “Ant-Man and the Wasp” (Ant-Man ve Wasp) ile ‘karınca adam’a bu kez sevdiği kadın eşlik ediyor.

Scott Lang ya da diğer adıyla Ant-Man’i en son “Captain America: Civil War”de pek de hoş olmayan bir durumda bırakmıştık. Scott şimdi süper kahraman ile babalık rolleri arasında bir denge kurmaya çalışıyor. Bu iki hayatı dengelemek onun için tahmin ettiğinden de zor oluyor. Scott’ın ikinci filmdeki esas amacı Hope ve onun babası Dr. Hank Pym’le birlikte yıllar önce kaybolan Hope’un annesine ulaşmak. Scott ve Wasp olarak ilk kez karşımıza çıkan Hope süper kostümlerini giyip bir ekip olarak ilk kez omuz omuza çalışacaklardır. Marvel Evreni’nin en eğlenceli karakterlerinden biri olan Ant-Man’in bu ikinci solo sinema macerasında da Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michael Peña, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer, Laurence Fishburne ve sürpriz bir rolde Michelle Pfeiffer rol alıyorlar. 2015 yapımı ilk filmin de yönetmeni olan Peyton Reed yine kameranın arkasında. Karınca adamın yeni macerası da komedi ile aksiyonu enfes biçimde dengeliyor.

Ant-Man And The Wasp
Ant-Man And The Wasp
Ant-Man And The Wasp

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77