ANNA

Usta yönetmen Luc Besson’un yönettiği “Anna”, yıldızlarla dolu kadrosu ve karmaşık hikaye örgüsüyle soluk soluğa izleyeceğiniz bir casus gerilimi.

Anna Poliatova güzel ama fakir bir genç kadındır. Hayali bir gün model olup moda dünyasında boy göstermektir. Bir gün karşısına inanılmaz bir fırsat çıkar ve Moskova’dan Paris’e çalışmaya gelir. Ne var ki, orada kendini bir anda karmaşık entrikalarla dolu, tehlikeli bir dünyanın içinde bulur. Çok geçmeden CIA ve KGB bu genç kadının peşine düşecek ve Anna hayatı pahasına bir kovalamacanın içine çekilecektir. “Nikita”, “Léon”, “The Fifth Element” ve “Lucy” gibi çok ses getiren filmlerin yaratıcısı Luc Besson’un çektiği “Anna”, usta yönetmenin yine bir kadını başrole yerleştirdiği ve büyük bir muammanın içine attığı bir casus gerilimi. Başroldeki Rus model Sasha Luss’un harika bir performans sergilediği filmde Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murphy gibi başka yıldızlar da kilit rollerde karşımıza çıkıyorlar. Aksiyon/macera ve bol bulmacalı senaryolardan hoşlanan sinemaseverlerin kaçırmaması gereken bir film.

Anna
Anna
Anna

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77