AFTER THE WEDDING


Oscar ödüllü yıldız Julianne Moore, Michelle Williams ve Billy Crudup’un başrolleri paylaştıkları “After the Wedding” (Geçmişin Sırları), mazide kalan bir ilişkinin yıllar sonra ortaya çıkmasıyla bir ailenin dağılma aşamasına gelmesini anlatıyor.

2006 yapımı Danimarka filminin yeniden çevrimi olan 2019 tarihli “After the Wedding” bizi ilk olarak Isabel’le tanıştırıyor. Kalküta’da bir yetimhanede gönüllü olarak çalışan genç kadın kendisini gariban çocuklara adamıştır. Ne var ki, yetimhane çok kötü durumdadır ve çok acil mali yardıma ihtiyaç vardır. Sonunda Amerika’daki çok varlıklı bir iş insanından yüklü miktarda bir bağış gelme ihtimali doğar. Bunun için Isabel’in New York’a gidip bağışı yapacak olan medya şirketinin sahibi Theresa ile tanışması gerekmektedir. New York’a gittiğinde Isabel’i büyük bir şok beklemektedir: Theresa’nın sanatçı kocası Oscar ile yıllar önce aralarında sır dolu bir ilişki yaşanmıştır. Bu sır Theresa’nın tüm ailesini dağılma aşamasına getirecektir. Oscar ödüllü yıldız Julianne Moore, Michelle Williams ve Billy Crudup’u başrollerde bir araya getiren filmin yönetmenlik koltuğunda aynı zamanda Moore’un hayat arkadaşı olan Bart Freundlich oturuyor.

After The Wedding
After The Wedding
After The Wedding

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77