X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

A STAR IS BORN

Bradley Cooper’ın çok iyi eleştiriler toplayan ilk yönetmenlik denemesi “A Star Is Born” (Bir Yıldız Doğuyor), 8 dalda Oscar’a aday olmuş, müthiş bir performans sergileyen Lady Gaga’ya da ‘en iyi şarkı’ dalında altın heykelcik kazandırmıştı.

Jackson Maine eski popülaritesinden uzak bir rock yıldızıdır. Hâlâ geniş bir hayran kitlesi olsa da, üretkenliği ve sahne performansı günden güne irtifa kaybetmektedir. Bir gün yolu küçük bir barda Ally’yle kesişir. Büyük bir pop yıldızı olmayı düşleyen Ally’yi görür görmez gönlünü kaptıran Maine, çok geçmeden genç kadını kanatları altına alır. Ally her geçen gün şöhret basamaklarını hızla tırmanırken, düşüşte olan Maine ilişkilerine de büyük zarar verecek dengesizliklere imza atar. Bradley Cooper’ın senaryosuna katkıda bulunup, yönetmenliğini üstlenip, bir de müthiş bir performansla başrolünü üstlendiği “A Star Is Born”, aslında daha önce birçok kez sinemaya aktarılmış bir hikayeyi anlatıyor. Bradley Cooper, Lady Gaga ve Sam Elliott’ın izleyeni hayran bırakan performansları üçüne de bu yılki Oscar’larda adaylık getirmişti. Etkileyici, güçlü ve duygusal öyküsüyle “A Star Is Born”, Bradley Cooper için müthiş bir ilk yönetmenlik başarısı.

A Star is Born
A Star is Born
A Star is Born

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77