X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

THE 15:17 TO PARIS

Clint Eastwood’un yönettiği “The 15:17 to Paris” (15:17 Paris Treni), birkaç yıl önce yaşanan bir terör girişimini gerçekten yaşamış oyuncularla hayata geçiren ilginç bir proje.

Takvim yaprakları 21 Ağustos 2015’i gösterirken, Avrupa’da tatil yapan üç Amerikalı genç, Paris’e giden bir trende korkunç bir terörist saldırı tehdidiyle karşı karşıya kalır. Üç genç adam trendeki İngiliz bir yolcunun da yardımıyla silahıyla sağa sola ateş eden bir saldırganı alt etmeye çalışır. Clint Eastwood bu hikayeyi okuduğunda çok etkilenir ve hemen sinemaya aktarmak üzere kolları sıvar. Fakat hiç alışılmadık bir şekilde: Bu üç ‘kahraman’ Amerikalıyı bizzat başrole yerleştirerek… Alek Skarlatos, Anthony Sadler ve Spencer Stone isimli üç Amerikalı, üç yıl önce yaşadıklarını anlatan filmde kendilerini canlandırıyorlar. Böylece yönetmen Clint Eastwood izleyiciler için ilginç bir sinemasal deneyim yaratmış oluyor.

pablobing For Beginners
pablobing For Beginners
pablobing For Beginners

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77