X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Ready Player One

Büyük usta Steven Spielberg’in yönettiği “Ready Player One” bugüne kadar ‘sanal gerçeklik’ üzerine çekilmiş en özel filmlerin başında geliyor.

Amerikalı yazar Ernest Cline’ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan “Ready Player One” bizi 2045 yılına götürüyor. 2045 yılının dünyası yaşamak için çok sefil ve sıkıcı bir yerdir. İnsanların hayatlarına biraz olsun renk katabildikleri yegane etkinlik OASIS isimli bir sanal gerçeklik oyununa bağlanmaktır. Bir ‘açık dünya’ oyunu olan OASIS’te istediğiniz kimliğe bürünebilir, istediğiniz yere gidebilir, istediğinizi yapabilirsiniz… Hayatında heyecan arayanlardan biri de genç Wade Watts’tır. Wade oyunun içindeki üç kritik anahtara ulaşıp hem büyük bir servete kavuşmanın hem de oyunun kontrolünü ele geçirmenin hesaplarındadır. Geçen sene gösterime girdiğinde dünya çapında 582 milyon dolarlık bir hasılata ulaşan “Ready Player One”, içeriğinde 1980 ve 90’ların birçok ünlü video oyunu, filmi ve dizisine göndermelerde bulunan, sanal gerçeklik üzerine çekilmiş en heyecanlı filmlerden biri.

Bel ready
Bel ready
Bel ready

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77