X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

RAMPAGE

Aksiyon filmlerinin usta ismi Dwayne Johnson’ın başrolde olduğu “Rampage”, uğradıkları gen mutasyonu sonrası Chicago sokaklarını teröre boğan üç dev hayvanı durdurmaya çalışan bir grup insanın hikayesini anlatıyor.

Dwayne Johnson son dönemde Hollywood’daki yüksek bütçeli aksiyon/macera filmlerinin kurtarıcı figürü konumunda. Geçen senenin efekt yoğun filmlerinden “Rampage” da bu filmlerden. Gen manipülasyon şirketi Energyne’a ait uzay istasyonunda büyük bir patlama meydana gelir. Laboratuvardaki sızıntılar atmosferi aşıp yeryüzünde çeşitli yerlere yayılır. Sızan biyokimyasallar önce bir timsaha, ardından bir gri kurda ve bir gorile bulaşır. Üç hayvan da devasa boyutlara ulaşır, önlerine çıkan her şeyi yakıp yıkarak şehir merkezine doğru ilerlerler. Kenti birbirine katarlarken, onları durdurabilecek yegane kişiler San Diego Vahşi Yaşam Parkı’nın çalışanlarından Davis Okoye ve arkadaşlarıdır.

Rampage
Rampage
Rampage

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77