X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

MISSION: IMPOSSIBLE
FALLOUT

“Mission: Impossible” serisi altıncı filmle devam ediyor. “Mission: Impossible – Fallout” (Mission: Impossible – Yansımalar) ile Ethan Hunt bu kez nükleer bir felaketi önlemenin yollarını arıyor.

Tom Cruise’un yine dublör gerektiren sahnelerde çılgınca işlere kalkıştığı “Mission: Impossible” serisinin son filmi “Fallout” hem serinin hayranlarından hem de film eleştirmenlerinden tam not aldı. Son iki filmin yönetmeni olan Christopher McQuarrie’nin seriye getirdiği ‘güçlü hikaye’ anlayışı Ethan Hunt’ın maceralarını da zenginleştirdi doğrusu. 56’sını deviren Tom Cruise yaşına başına bakmadan burada da türlü cambazlıklara girişiyor. Yine olmayacak yerlerden halatla sarkıyor, kendi başına helikopter kullanıyor… Daha önemlisi bir binadan diğerine atlama sahnesinde ayak bileğini kırdığı için bu filmin çekimlerine bir yıl ara verildi. Çekim esnasında yere düştükten sonra sekerek koştuğu o sahneyi filmde izleyebilirsiniz. Oyuncu kadrosunun yine dolu dolu olduğu (bu filmin kötü adamı Henry Cavill) serinin altıncı filminde Ethan Hunt’ı dünyayı nükleer bir felaketin eşiğinden döndürmeye çalışırken izleyeceğiz. Acar ajan bir kez daha imkansızı başarmanın peşinde anlayacağınız…

Black Panther
Black Panther
Black Panther

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77