X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

LAST FLAG FLYING

Bryan Cranston, Laurence Fishburne ve Steve Carell gibi üç usta oyuncuyu bir araya getiren “Last Flag Flying” (Sıkı Dostlar), Amerikalı üç savaş gazisinin hikayesini anlatan bir Richard Linklater filmi.

Sal, Richard ve Larry, 30 yıl önce Vietnam Savaşı esnasında Amerikan ordusunda birlikte hizmet vermişlerdir. Şimdi ise çok üzücü biri gerekçeyle bir araya gelirler. Larry’nin Amerikan ordusunda asker olan oğlu Irak’ta öldürülmüştür. Yalnızca çok özel askerlerin gömüldüğü Arlington Mezarlığı’na oğlunu defnetmek istemeyen Larry, oğlunun naaşını alıp memleketi New Hampshire’a getirmeye karar verir. Bu da binlerce kilometrelik yolu arabayla gitmek demektir. Larry bu yolculukta savaş gazisi dostları Sal ve Richard’dan kendisine eşlik etmesini ister. Bryan Cranston, Laurence Fishburne ve Steve Carell’dan oluşan başrol üçlüsüyle dikkat çeken filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Richard Linklater oturuyor. Yer yer duygusal yer yer de drama kayan tonuyla “Last Flag Flying” etkileyici bir film.

Home Again
Home Again
Home Again

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77