X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Digiturk’ten Tüm Üyelerine Bayram Müjdesi

Digiturk’ten Tüm Üyelerine Bayram Müjdesi

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, arife gününden başlayarak Ramazan Bayramı boyunca film ve dizi kanallarını tüm üyelerine açıyor.

beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 3 Haziran 2019, Pazartesi gününden 6 Haziran 2019, Perşembe akşamına kadar devam edecek.

Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.


Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk dizi ve film kanallarını bayram tatili boyunca tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 3 Haziran 2019, Pazartesi günü başlayacak ve 6 Haziran 2019, Perşembe akşamına kadar devam edecek. Digiturk, beIN SERIES kanallarında yayınlanan ‘Chernobyl’, ‘Suits’ ve ‘New Amsterdam’ (beIN SERIES DRAMA), ‘Doom Patrol’ ve ‘The 100’ (beIN SERIES Sci-Fi), ‘Young Sheldon’ ve ‘MOM’ (beIN SERIES COMEDY), ‘Blood & Treasure’ ve ‘Whiskey Cavalier’ (beIN SERIES VICE) gibi çok ses getiren dizileri ile tüm üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanalları, başta ‘Avengers: Infinity War’, ‘Black Panther’, ‘Ant-Man and the Wasp’, ‘Solo: A Star Wars Story’, ‘Mission: Impossible – Fallout’, ‘Ocean's Eight’, ‘Incredibles 2’, ‘Justice League’ ve ‘Ready Player One’ (beIN MOVIES PREMIERE), ‘Wheely’, ‘The Lego Ninjago Movie’, ‘Frozen’ (beIN MOVIES FAMILY), ‘Beowulf-Director’s Cut’, ‘Hell or High Water’, ‘In the Heart of the Sea’ (beIN MOVIES ACTION), ‘Clash of the Titans’, ‘Wrath of the Titans’, ‘Shakespeare in Love’ (beIN MOVIES STARS) gibi en sevilen yapımları sinemaseverlerle buluşturacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.

Güncelleme: 15:27 29 Mayıs 2019 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.