X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

KINGS

İlk filmi “Mustang”le Oscar’a aday olduktan sonra Hollywood’a açılan Deniz Gamze Ergüven’in Halle Berry ve Daniel Craig’le çektiği “Kings”, 1992 yılının Los Angeles’ında geçen güçlü bir suç dramı.

2016’da ilk filmi “Mustang”le Yabancı Dilde En İyi Film dalında hem Oscar hem Altın Küre’ye aday olan Deniz Gamze Ergüven, ikinci filmini Hollywood’da tanınmış yıldızlarla çekti. 2017 yapımı “Kings” işte Ergüven’in Halle Berry ve Daniel Craig gibi yıldız oyuncularla çektiği güçlü bir suç dramı. 1992 yılında Los Angeles’ta geçen hikaye kentin sokaklarını ateşe boğan Rodney King davasının hemen öncesini arka plana yerleştiriyor. Oscar’lı aktris Halle Berry bir dolu evlatlık çocuğuyla tek başına hayatta tutunmaya çalışan Millie Dunbar’ı canlandırıyor. Çocukların gürültüsünden bıkan komşusu Obie Hardison rolünde ise Daniel Craig’i izliyoruz. Irkçılık, aile, fedakarlık, anlayış gibi meseleleri hayli hassas dengeler üzerinden ele alan “Kings” dünya galasını Toronto Film Festivali’nde yapmıştı. Gelmiş geçmiş en popüler James Bond olan Craig ile Pierce Brosnan’ın Bond olduğu “Die Another Day”de Bond kızını canlandıran Halle Berry’nin buluşması enfes…

Kings
Kings
Kings

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77