X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

JUSTICE LEAGUE

Superman ve Batman’in yanına Wonder Woman, The Flash, Aquaman ve Cyborg da ekleniyor… “Justice League” süper kahramanların güçlerini birleştirmeleriyle her zamankinden daha fazla nefes kesiyor.

Superman’in kendisini insanlık için feda etmesinden sonra Bruce Wayne süper güçlerle donanmış bir grup kahramanı bir araya getirir. Bunlar arasında bir önceki mücadelelerinde onlara omuz veren Diana Prince (diğer adıyla Wonder Woman) başı çekmektedir. Yeni bir kötülük ufukta yükselmektedir ve Bruce ile Diana da hemen kolları sıvarlar. Aquaman, The Flash ve Cyborg’u da yanlarına katan ikili, büyük bir tehlikenin ufukta belirdiği gezegenimizi kurtarmak için güçlerini birleştirirler. “Batman v Superman: Dawn of Justice”tan sonraki bu ilk filmde artık süper kahramanlar takımı kuruluyor. Zack Snyder’ın yönettiği “Justice League”de yine Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Jason Momoa, Ezra Miller, Amy Adams, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Amber Heard gibi isimlerden oluşan muhteşem bir oyuncu kadrosu bir araya geliyor.

Mudbound
Mudbound
Mudbound

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77