X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

The Middleman
Tür: Komedi, Macera, Dizi
Oyuncu: Brit Morgan, Mary Pat Gleason, Matt Keeslar, Natalie Morales
Yaratıcı: Javier Grillo-Marxuach
Yapım: 2008, ABD, 30 dk.
22 yaşındaki sanat okulu mezunu Wendy Watson, hayatını idame ettirebilmek için sonu olmayan bir dizi geçici işte çalışmaktadır. En yakın arkadaşı Lacey ile birlikte yaşayan kahramanımız, bir yandan sürekli hayatıyla ilgili sorular soran annesini geçiştirmekle uğraşırken bir yandan da anlamsız işlerin birinden diğerine atlar.
Yerel bir laboratuvardaki geçici işlerinden biri sırasında Wendy, kendini ters giden bilimsel bir deneyin ortasında bulur. Ancak bir anda ortaya çıkan ve kendini Middleman olarak tanıtan gizemli, yakışıklı ve silahlı bir yabancı, hem günü kurtaracak hem de Wendy"nin hayatını değiştirecektir. Bu gizli kahramanın, öteki dünyalı kötülerle savaşmak için yeni bir iş arkadaşına ihtiyacı vardır ve Middleman, Wendy"nin bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu düşünmektedir.
 
Bir dizi testin ardından Wendy, kendini yeni patronunun rehberliğinde suçlularla savaşırken bulur. Her ne kadar huysuz robot asistanı Ida her adımda patronun seçimini sorgulasa da Middleman, Wendy"nin bu işi başaracağından emindir. Bakalım Wendy, bohem bir sanatçı olarak sürdürdüğü normal hayatıyla, gizli gizli yürüttüğü ajanlık görevlerini dengeleyebilecek mi? Dünyanın en absürt gizli örgütü için çalışan iki ajanın, gezegeni kurtarmak için giriştikleri serüvenleri keyifle izleyeceksiniz.

  • beIN MOVIES COMEDY HD
  • beIN MOVIES FESTIVAL HD
  • beIN MOVIES PREMIERE HD
  • beIN MOVIES STARS HD
  • beIN MOVIES ACTION HD
  • beIN MOVIES FAMILY HD
  • beIN MOVIES TURK HD
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.