X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

ESCAPE AT DANNEMORA

Oscar’lı yıldızlar Benicio Del Toro ve Patricia Arquette’e Paul Dano’nun eşlik ettiği harika oyuncu kadrosu ve gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş hikayesiyle “Escape At Dannemora” nefes nefese izlenen bir dizi.

Ben Stiller’ın ilk kez yönetmen olarak kurmaca bir dizi için kamera arkasına geçtiği “Escape At Dannemora”, birkaç yıl önce ABD’de vuku bulan bir hapishaneden firar etme vakasını öykünün merkezine yerleştiriyor. Clinton Islahevi’nde çalışan Tilly Mitchell iki cinayet hükümlüsü Richard Matt ve David Sweat’le gereğinden fazla yakınlaşmıştır. Bu iki adamla kurduğu ilişkiye giderek daha fazla kendini kaptıran Tilly sonunda onların hapishaneden firar etmelerine de yardımcı olur. Firar eden iki hükümlü soluğu kısa sürede yakınlardaki New York kentinde alırlar. Kısa süre sonra da kenti birbirine katacaklardır… 2015’te gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilen “Escape At Dannemora”, Benicio Del Toro, Patricia Arquette, Paul Dano gibi muhteşem başrol oyuncularının yanı sıra Bonnie Hunt ve David Morse gibi diğer tanınmış isimleriyle de dikkat çekiyor.

Black Panther
Black Panther
Black Panther

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77