X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Undercovers

Tür Aksiyon, Macera
Yapım
Alias, Lost, Fringe gibi dizilerin yanısıra, Star Trek, Cloverfield gibi yapıtların yapımcılığını üstlenen dahi yönetmen JJ Abrams, bizi adadan alıp ajanların dünyasına götürüyor. Emekli olan CIA ajanı bir çiftin, yıllar sonra tekrar ajanlar dünyasına girmesini konu alan “Undercovers”ın başrollerinde Gugu Mbatha-Raw, Boris Kodjoe ve Jessica Parker Kennedy bulunuyor.
13. Bölüm / The Reason
Hindistan'daki bir laboratuvardan radyoaktif bir materyalin çalınması üzerine ajanlar, bu materyalin saklandığı Dubai'ye giderler.
12. Bölüm / Dark Cover
İspanya'da siyasi bir eylem yapmak isteyen Zigor, "En iyi hırsız" olarak adlandırılan Thomas'ı bulmak ister. Bu plandan Steven'ın haberi olur.
11. Bölüm / The Key To It All
Bloom çifti, Yunanistan'da romantik bir tatil geçirirken Shaw, onları terörist saldırıların tırmandığı Tel Aviv'e göndermek ister.
10. Bölüm / Funny Money
Dolar baskı plakaları çalınınca ajanların, Steven'ın mesafeli abisiyle çalışması gerekir.Leo, Lizzy'nin geleceğiyle ilgili karar almasına yardım eder.
9. Bölüm / A Night To Forget
Leo, Meksika'daki bir otel odasında, yanında ölü bir kadınla uyanır. Geceye dair hiçbir şey hatırlamayan Leo, suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışır.
8. Bölüm / Crashed
Ajanlar, içerisinde bomba taşıyan bir uçak ortadan kaybolunca uçağı bulabilmek için Rusya'ya giderler. Ancak, beklenmedik zorluklarla karşılaşırlar.
7. Bölüm / Assassin
Peru'daki başkan adayına düzenlenen suikast girişimi sonucu, ajanlar bölgeye gönderilir. Bir hocasının başına gelenleri hatırlayan Samantha duygusallaşır.
6. Bölüm / Xerxes
Ajanlar, yeni bir biyolojik silah formulünü ele geçirmeye çalışan ünlü bir silah tüccarını yakalamak üzere Toscana'ya giderler.
5. Bölüm / Not Without My Daughter
Bloom çifti, maddenin hallerini değiştiren devrim niteliğinde bir cihaz icat eden fizikçinin peşindeyken rakipleri olduğunu farkederler.
4. Bölüm / Jailbreak
CIA'e ait bir sabit disk kaybolunca çiftin, Dublin'e gidip yerini bilen bir mahkumu bulması gerekir. Bu arada Samantha, Steven'la geçmişi konuşmak ister.
3. Bölüm / Devices
Bloomlar, şifre kırıcı bir ayıgıtı ele geçirmek için Berlin'e giderler.
2. Bölüm / Instructions
Carlton, Bloomlardan .kısa bir süre önce kaçırılan Doktor Dayita Nasir'i bulmalarını ister.
1. Bölüm / Pilot
Evli bir çift olan Steven ve Samantha Bloom, emekliye ayrılan iki ajandır. Çok yakın bir arkadaşlarının kaybolmasıyla görevlerine geri dönerler.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.