X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

The Defenders

Tür Dizi, Hukuk, Dram
Yapım
Hızlı, cesur ve eğlenceyi seven Nick ve Pete, müşterilerini savunmak söz konusu olduğunda varlarını yoklarını ortaya koymaktan çekinmiyor. Hukuk büroları Morelli & Kaczmarek, Nick’in idaresinde. Dava ister büyük ister küçük olsun; yaşlı ama harika avukat Nick’in müşterilerini savunmak için almayacağı risk, atmayacağı adım yok. Ortağı Pete ise, avukatlıkta olduğu kadar playboy’lukta da iddialı biri. Arabalara, güzel kadınlara ve pahalı kıyafetlere olan düşkünlüğünü yüz metre öteden fark edebilirsiniz. Dizinin ilk bölümünde, Nick ve Pete, ekibe yeni bir meslektaşlarını dahil ediyor. Egzotik dans geçmişini artık geride bırakmak isteyen hevesli ve çömez avukat Lisa Tyler... Büronun bir diğer elemanı da Nick ve Pete’in genç asistanı Zoey. Saf ve sempatik Zoey, patronlarını memnun etmek konusunda fazlasıyla istekli.
18. Bölüm / Morelli v. Kaczmarek
Nick ve Pete, bir yoga eğitmenini öldürmekle suçlanan çifti temsil edebilmek için kısa süreliğine ortaklıklarını feshederler.
17. Bölüm / Nevada v. Green
Bir otel sahibinin oğlu kumarhane çalışanını öldürmekle suçlanır. Las Vegaslı bir komedyen bir seyircisi tarafından dava edilir.
16. Bölüm / Noland v Galloway Pharmaceuticals
Nick ve Pete, bir ilaç firmasını yanlış paketleme yaptıkları için dava ederler. Bu arada Lisa, Ward'la gizli ilişki yaşar.
15. Bölüm / Nevada v Hunter
Nick, bir hakime yardım etmek zorunda kalır.
14. Bölüm / Nevada v Dog the Mule
Kokainle yakalanan bir kişi, kendisine bahar tatili sırasında bir kız tarafından komplo kurulduğunu söyler.
13. Bölüm / Nevada v Donnie the Number Guy
Karısının cinayet davası görülürken kaçan bir kişi, 17 yıl sonra Las Vegas'a geri döner ve Nick'ten yardım ister.
12. Bölüm / Nevada v Wayne
Nick, cinsel tacizle suçlanan bir yakınını savunurken Pete, jüri görevi olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşar.
11. Bölüm / Nevada V. Riley
Nick ve Pete, dopingle suçlanan eski bir futbolcuyu savunurlar. Bu arada Pete, babasının şehre gelmesinden rahatsızlık duyar.
10. Bölüm / Nevada V. Dennis
Seri numaraları silinmiş silahlarla yakalanan geni bir adam, Nick ve  Pete'in yeni müvekkili olur. Nick, bir hayvanın ölümünü engellemeye çalışır.
9. Bölüm / Whitten V. Fenlee
Nick ve Pete, bir adamın ölümüne sebep olan inşaat firmasına dava açarlar. Bu arada Pete, bir sihirbazlık numarasını ifşa eden adama yardım eder.
8. Bölüm / Nevada V. Killa Diz
Nick, çifte cinayetle suçlanan bir rap şarkıcısını savunurken Pete, kimlik krizi yaşayan bir internet korsanının davasını üstlenir.
7. Bölüm / Las Vegas V. Johnson
Las Vegas'ta "Black Betty" lakabıyla tanınan bir kadın, zengin kocasını öldürmekle suçlanır. Nick ve Pete, bu dava için çok heyecanlanırlar.
6. Bölüm / Nevada V. Rodgers
Nick, bir çatışmanın sorumlusu olarak görülen bir kişiyi savunurken, Pete, Elvis Presley'nin eşyasını çalarken yakalanan bir kişiyle ilgilenir.
5. Bölüm / Nevada V. Senator Harper
Nick ve Pete eyalet senatörü olan müvekkilleri, metresini kaçırmakla ve hırsızlıkla suçlanınca şoke olurlar.
4. Bölüm / Nevada V. Cerrato
Basit bir kundakçılık vakasını kabul eden Nick, müvekkilinin 1. derece cinayetle suçlanabileceğini öğrenir. Pete, kaybeden bir kumarbazla ilgilenir.
3. Bölüm / Nevada V. Carter
Pete, pokerde kaybettiği için bir davayı üstlenmek zorunda kalır. Bu arada Nick, tacize uğrayan bir striptizcinin davasıyla ilgilenir.
2. Bölüm / Las Vegas V. Reid
Nick, cep telefonuyla konuşurken bir kazaya sebep olan anneyi kurtarmaya çalışırken Pete, talihsiz bir adama yardım eder.
1. Bölüm / Pilot
Nick Morelli ve Pete Kaczmarek, cinayetle suçlanan bir genci savunmak için ellerinden geleni yaparlar.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.