X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

No Ordinary Family

Tür Dizi, Fantastik, Komedi
Yapım
Bir sabah kalktığında Jim Powell’ın tek problemi, televizyon canavarı oğlu, sosyal medya kurbanı olan kızı ve haftada 80 saat çalışan ve ailesine ayıracak vakti olmayan eşiydi. Tek amacı ise eskisi gibi bir aile olmak ve ailecek vakit geçirebilmekti. O sabah ailesini zar zor Brezilya’ya Belem’e gitmeye ikna ettiğinde başlarına gelecekten habersizdi. Fırtınaya yakalanan uçakları Amazon Nehri’ne düştü ve böylece hem keyifli hem de heyecanlı olan hikayemiz de başlamış oldu.
20. Bölüm / No Ordinary Beginning
Araştırmaları asıl yaptıran kişi olan Helen, JJ'yi kaçırıp ondan bir problemi çözmesini ister. Powell ailesi onu kurtarmak için uğraşır.
19. Bölüm / No Ordinary Future
Tesadüfen yeteneği sayesinde yakın geleceği ziyaret eden Stephanie, ailesinin tehlikede olduğunu görür.
18. Bölüm / No Ordinary Animal
Powell ailesi, bir "süper güç" tarafından takip edilir. Daphne, erkek arkadaşı Chris'le okula gitmeyip bir klip çekimine gider.
17. Bölüm / No Ordinary Love
Sophie isminde yeni gelen bir kadın, güzelliğiyle Jim ve George'un başını belaya sokar. Stephanie ise yaptığı çalışmayı test etmek ister.
16. Bölüm / No Ordinary Proposal
Jim, yanlışlıkla bir çocuğa zarar verince güçlerini kontrol altına almaya karar verir.Stephanie, üzerinde uğraştığı çalışmasını bitirir.
15. Bölüm / No Ordinary Powell
Dr. King, şekil değiştirebilen Victoria'yı Powell ailesinin sırlarını öğrenmesi için görevlendirir. Bir süre sonra Jim, onun kim olduğunu öğrenir.
14. Bölüm / No Ordinary Double Standard
Süper güçleri olan bir kişi, Stephanie'nin arkadaşına saldırır. Jim, Stephanie'den duruma müdahale etmek için izin ister.
13. Bölüm / No Ordinary Detention
Jim, Stephanie ve çocuklar zor zamanlar yaşarlar. Jim, bir istasyonda mahsur kalırken Stephanie ise Katie'ye birlikte laboratuvarda kalır.
12. Bölüm / No Ordinary Brother
Jim'in kardeşi Mike, onları ziyarete gelir ve çok geçmeden onların güçlerini öğrenir.
11. Bölüm / No Ordinary Friends
Jim, iş arkadaşının hayatını kurtarır ve bu sayede yakınlaşırlar. Ailecek görüşmeye başladıkları zaman Jim, sırların açığa çıkmasından korkar.
10. Bölüm / No Ordinary Sidekick
Jim ve Stephanie, güvendikleri kişilere karşı şüpheli bakmaya başlarlar. George, Jim'in engellediği bir olayı üstlenir.
9. Bölüm / No Ordinary Anniversary
Jim ve Stephanie, evlilik yıl dönümlerini kutlamak için dışarı çıkarlar ve çocukları yalnız bırakırlar. Fakat, planları tamamen bozulur.
8. Bölüm / No Ordinary Accident
Jim gücünü yitirmeye başlayınca Stephanie ve Katie, nedenini bulmaya çalışırlar. JJ, okulun bilgisayarından bilgi almaya çalışırken yakalanır.
7. Bölüm / No Ordinary Mobster
Jim, George'a bir mafya üyesini yakalaması için yardım eder. Fakat, adam bu sırada Jim'i güçlerini kullanırken görür.
6. Bölüm / No Ordinary Vsitors
Stephanie'nin ailesi ziyarete gelince herkes gerçek kimliğini saklamaya çalışır. Jim, bir suçluyu yakalamak için uğraşır.
5. Bölüm / No Ordinary Quake
Jim ve George, eczanelerden ilaç çalmak isteyen hırsızın özel güçleri olduğuna inanırlar. Daphne, hocasının gizli ilişkisini öğrendiğini düşünür.
4. Bölüm / No Ordinary Vigilante
Jim, geceleri suçları engellemek için işe el atmaya karar verir. JJ, futbol takımına girebilmek için gücünü kullanır.
3. Bölüm / No Ordinary Ring
Jim ve George, Stephanie'nin alyansını çalan hırsızları yakalamak için bir düğüne davetsiz olarak girerler.Bu sırada, Katie'nin kan örneğini  almak için güvenli bir laboratuvara girmek zorundadır. Daphne, bir arkadaşına güçlerinden bahsetmeyi düşünür ve JJ, Daphne'den hoşlandığı kızın aklını okumasını ister.
2. Bölüm / No Ordinary Marriage
Powell ailesi birbirlerinde sır saklarken JJ'in sakladığ sır kazandığı yeni güçleridir. Jim ve Stephanie, güçlerini kullanmamalı konusunda birbirlerine verdikleri sözü tutmazlar. Jim, banka soygunlarını engellemeye çalışırken, Stephanie güçlerinin kaynağını araştırır.
1. Bölüm / Pilot
Güney Amerika'ya doğru yaptıkları yolculuk, Powell ailesine tahmin ettiklerinden daha fazla heyecan getirir...
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.