NCIS

Tür Aksiyon, Dizi, Drama
Oyuncu: Cote de Pablo, David McCallum, Lauren Holly, Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sasha Alexander
Yapım 2003, 60 dk.
KAÇIRDIM DEMEYİN!
NCIS, 4 Ağustos'tan itibaren, hafta içi her gün saat 20.00'de 13. sezon tekrarı ile beIN SERIES VICE HD ekranlarında sevenleriyle yeniden buluşuyor!

Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi ya da kısa deyişle "NCIS". Bu nefes kesen aksiyon drama, deniz kuvvetlerine ilişkin suçları araştıran özel bir ekibin her daim şaşırtıcı serüvenlerine odaklanıyor. Bol dozda mizahla yoğrulmuş "NCIS"ın başrolünde '80'lerin unutulmaz dizilerinden "Flamingo Yolu"yla tanıyıp sevdiğimiz Mark Harmon var.

Renkli kişiliklerden oluşan NCIS ekibinin lideri; eşsiz yeteneklere sahip, eski bir deniz topçu astsubayı olan Özel Ajan Leroy Jethro Gibbs. Gibbs'in altında çalışan Özel Ajan Anthony Dinozzo ise eski bir cinayet masası dedektifi. Sezgileri çok kuvvetli. Ekibin diğer üyeleri; yetenekli bir bilimadamı olan adli uzman Abby Sciuto ve bilgisayar dahisi NCIS Özel Ajanı Timoth McGee ve eski Mossad'da ajanı Ziva David. Ekibin en büyük yardımcısı ise adli tıp doktoru Dr. Donald "Ducky" Mallard. Cinayet ve casusluktan, terörizme ve denizaltı hırsızlığına kadar bu özel ajanlar, deniz kuvvetleriyle bağlantılı her türlü suçu araştırmak için dünyayı dolaşıyor.


14. Bölüm / Canary
Ekip, tüm dünyada aranan tehlikeli siber suçluya ulaşabilmek için tanınmış bir bilgisayar korsanını takip eder.
13. Bölüm / Hit and Run
Ekibin yeni görevi, denizcilerin geçirdiği bir trafik kazasını araştırmaktadır. Bu görev, Abby'nin çocukluk hatıralarının açığa çıkmasına neden olur.
12. Bölüm / Shiva
Kızı Ziva'ya yaptığı ziyaret, düşmanları tarafında öğrenilen Eli ve şanssız görgü tanığı Jackie ateş altında kalır. Ekip, suçluların peşine düşer.
11. Bölüm / Shabbat Shalom
Ekip, öldürülen bir gazeteci astsubayın arasındaki bağlantıyı araştırır. Ziva, yıllardır görmediği babasının sürpriz ziyareti ile şaşırır.
10. Bölüm / You Better Watch Out
Tony'nin babası, noel tatilini oğlu ile beraber geçirmek için sürpriz bir ziyaret yapar. Bu sırada ekip, bir cinayeti aydınlatmaya çalışır.
9. Bölüm / Devil's Trifecta
FBI ile ortaklaşa yürütülen bir soruşturmada birlikte çalışan Gibbs ve Ajan Fornell, eski eşlerinin olaya dahil olması ile zor anlar yaşarlar.
8. Bölüm / Gone
Kaçırılan bir kızı arayan ekipten Ziva ve Abby, olaya tanıklık eden arkadaşlarını korumaya çalışırken Gibbs eski bağlantılarını kullanarak bilgi toplar.
7. Bölüm / Shell Shock 2
Teröristlerin peşindeki Gibbs, kaptan Westcott'tan yardım alır. Ancak kaptanın su yüzüne çıkan psikolojik sorunları soruşturmaya engel olur.
6. Bölüm / Shell Shock
Orta Doğu'daki görevinden kısa süre önce dönen donanma teğmeni vahşice öldürülür. Cinayeti araştıran ekip, denizcinin arkadaşlarını sorgular.
5. Bölüm / The Namesake
Bir donanma subayı, ünlü bir milyarderin lüks arabasının içinde ölü bulunur. Ekip olayı araştırırken karşılaşana ilginç bir tesadüf çıkar.
4. Bölüm / Lost At Sea
Ekip, gizemli bir helikoper kazasını araştırırken kayıp pilotu da bulmaya çalışır. Bu sırada Ziva, Mcgee ve Tony'e bir konuda meydan okur.
3. Bölüm / Phoenix
Ducky ve Abby, yıllar önce kapanmış cinayet davası ve yeni öldürülmüş bir denizcinin cinayeti arasında bağlantı bulur.
2. Bölüm / Recovery
Ekip, cesedi Ncis binasının bombalamasından dört ay sonra ortaya çıkan donanma çalışanının esrarengiz ölümünü araştırır.
1. Bölüm / Extreme Prejudice
Gibbs, NCIS'in genel merkezini bombalayan tehlikeli teröristin peşine düşerken ekip, saldırı sonrası hayatta kalmaya çalışır.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.