X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Life Unexpected

Tür Dizi, Dram, Gençlik
Oyuncu: Austin Basis, Brittany Robertson, Kerr Smith, Kristoffer Polaha, Shiri Appleby
Yapım 2010, ABD, 60 dk.
15 yılını sürekli üvey aile değiştirerek geçiren Lux, hayatının kontrolünü eline alma zamanın geldiğine karar veriyor. Özgürleşme adına girdiği bu yasal labirentteki yolculuğu Lux’ı, biyolojik anne babası Cate Cassidy ile Nate “Baze” Bazile’a kadar götürüyor. CBS’te sezon ortasında yayınlanmaya başlayan ve büyük bir ilgiyle karşılanan bu yeni aile draması, karakterlerinin ve hikâyesinin içtenliği, zekice diyalogları ve başarılı kadrosuyla ‘kendini iyi hisset’ filmlerini aratmıyor. Dolayısıyla, ekran başında keyifli vakit geçirmenizi garanti ediyor... Başrollerini Britt Robertson, Shiri Appleby ve Kristoffer Polaha’nın paylaştığı dizide, 15 yılını sürekli üvey aile değiştirerek geçiren Lux, hayatının kontrolünü eline alma zamanın geldiğine karar veriyor. Özgürleşme adına girdiği bu yasal labirentteki yolculuğu Lux’ı, biyolojik anne babası Cate Cassidy ile Nate “Baze” Bazile’a kadar götürüyor...
13. Bölüm / Love Unexpected
Cate ve Ryan’ın düğünü yaklaştıkça, Cate Baze ve Ryan’a duyduğu hisleri gözden geçirmek zorunda kalır. Üstelik tüm bunların üzerine düğün günü Lux da önemli birkaç haber verir.
12. Bölüm / Father Unfigured
Düğün günü yaklaştıkça, Cate Lux’ı da yanına alarak kendisini yıllar önce terk eden babası Gordon’ı aramaya çıkar. Bug’ın arkadaşları Baze’in barını mahvedince, Lux, Baze’i de yolculuğa davet eder, bu arada Baze fark etmeden Bug barı tamir edebilecektir.
11. Bölüm / Storm Wheathered
Jones’u başka bir kızla öpüşürken gören Lux, onunla ilgili duygularını yeniden düşünmek zorunda kalır. Bu arada Ryan, Lux’ın çocukluğu hakkında bazı bilgiler edinir. Cate, Lux’ı aramak için Baze’in barına gider ve orada Baze, Math, Jamie ve kız kardeşi Abby’le kalır.
10. Bölüm / Family Therapized
Lux ve Bug tutuklanınca, Lux, Cate ve Ryan’ın başı sosyal hizmetler çalışanlarıyla derde girer. Sosyal hizmetler, Cate ve Baze’i yeniden değerlendirmeye almaya karar verir. Bu arada, Cate, Lux’a destek olabilmek için Bug’a radyoda bir iş teklif eder.
9. Bölüm / Formal Reformed
Jones, Lux’a birlikte Kış Partisi’ne gitmeyi teklif eder. Bu arada Lux’ın odasında prezervatif bulan Baze, onu Jones’la birlikte olmasını engellemek için partiyer gider. Dansta gözetmenlik yapan Cate, bazı kötü anılarını hatırlar çünkü Lux’a benzer bir partide hamile kalmıştır.
8. Bölüm / Bride Unbridled
Cate ve Ryan, evlilik fuarını sunarken her ne kadar mutlu görünmeye çalışsalar da Baze ve Math’in gelişiyle işler kötüye gider. Günlerdir hiçbir şey yapmayan Lux’ı gören Baze, Jones’tan onu neşelendirmek için yardım ister.
7. Bölüm / Crisis Unaverted
Ryan ve Cate’in kendisini Lux’la olan ilişkisinden dışlamak istediğini düşünen Baze, Ryan’a karşı bir rekabete girişir. Cate, en sonunda Ryan’a Baze’le ilgili her şeyi anlatmayı düşünür; ancak doğacak sonuçlardan çekinmektedir. Bu arada Tasha, Lux’a, başka bir koruyucu aileye taşınacağını söyler ve Lux’la Tasha, Tasha’nın biyolojik annesini aramaya başlarlar.
6. Bölüm / Truth Unrevealed
Radyo istasyonu yönetimi Baze’in programa katılması ve bir terapi seansı düzenlenmesi konusunda Cate ve Ryan’ı ikna etmeye çalışır. Bu arada Lux, Jones’u Bug’ı suçlamaktan vazgeçmesi konusunda ikna etmeye çalışır.
5. Bölüm / Turtle Undefeated
Lux, lisedeki arkadaşlarını etkilemek için Baze’in evinde bir parti düzenler. Bu arada Cate, Lux’la olan ilişkisinin, asla Lux ve Baze’in arasındaki ilişki kadar iyi olmayacağını düşünmektedir.
4. Bölüm / Bong Intercepted
Lux, okuldan uzaklaştırma cezası alır. Cate okul müdürünü Lux’a ikinci bir şans vermesi konusunda ikna etmeye çalışır. Ne yazık ki Cate’in olaya dahil olması işleri Lux’ın aleyhine çevirmiştir. Bu arada Baze, Cate ve Ryan’ın kendi barından başka bir barda parti veriyor olmasından üzüntü duyar.
3. Bölüm / Rent Uncollected
Baze, ailesine bir kızı olduğunu söyleyince, bir aile yemeği düzenlenmesinde ısrarcı olurlar. Cate istemeyerek de olsa yemeğe gider ancak annesi ve kız kardeşinin orada olmasından rahatsızlık duyar. Bu arada Cate, Lux’ın okulunda bir çete kavgası olduğunu öğrenir ve kızını kendi mezun olduğu okul olan Westmonte’a transfer etmeye çalışır.
2. Bölüm / Home Inspected
Sosyal hizmet çalışanları Cate ve Baze’in ebeveynliğe uygun olup olmadığını öğrenmek için teftişe gelir. Bu arada Lux, erkek arkadaşı Bug ve en yakın arkadaşı Natasha’nın, tepkisiyle karşılaşır. Bug ve Natasha, Lux’ın eski yaşantısına geri dönmesi taraftarıdır. Cate’in çalıştığı radyonun yöneticileri ise Cate’e bir kızı olduğunu inkar etmesi için baskı yapmaktadır.
1. Bölüm / Pilot
Nate Bazile, bir kızı olduğunu öğrenir. Annesinin, bir yerel radyo kanalı programcısı Cate Cassidy olduğunu öğrenen Lux şaşkına dönmüştür. Baze, kızı Lux’ın hayatı boyunca vesayet altında büyüdüğünü öğrenince çok üzülür ve Lux’ı, annesi Cate’le tanıştırmaya götürür. Hakim, Baze ve Cate’e geçici bir süre için ortak velayet verir.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.