Hawaii Five - 0

Tür Dizi
Yapım
Hawaii Five-0, YENİ SEZONUYLA, ABD yayınından 48 saat sonra, her Pazartesi 22.00'de beIN SERIES VICE HD ekranlarında!

Dedektif McGarrett, babasının cinayetini araştırmak üzere Oahu’ya dönüyor, ancak Hawaii Valisinin kurulacak yeni ekibin lideri olması için kendisini ikna etmesi üzerine adada kalıyor. Kendi kurallarını uygulama konusunda tam yetkiye sahip. Karşılığında ise yörenin en azılı suçlularını teslim edecek.Chin Ho Kelly, kurulan bu özel timde McGarrett’a eşlik edecek olan 3 kişiden biri.

Dizinin en eğlenceli ve esprili karakteri ise Danny Williams, diğer adıyla Danno. Danno, bölgeye yeni atanmış eski bir New Jersey polisi. Adaya gelmesinin yegâne sebebiyse, ayrıldığı eşi Rachel’ın yeni kocası ve 8 yaşındaki kızlarıyla birlikte buraya taşınması. Ekibin tek kadın polisi ise, Chin Ho’nun akademiden yeni mezun olan kuzeni Kono.

Hawaii Five-0, merakla beklenen 7. sezon finali ile 12 Haziran'da beIN SERIES VICE HD kanalında izleyicisiyle buluşuyor!
3. Bölüm / Kame'E
Bir askerin ölümü üzerine Joe, McGarrett'tan olayı incelemesini ister.Bu sırada Chin Ho, Kono için endişelenmeye başlar. Konuk Oyuncu: William Baldwin
2. Bölüm / Ua Lawe Wale
Ekip, bir gencin kaçırılma olayını araştırırken Kono'yla ilgili yapılan araştırma devam eder.
1. Bölüm / Ha 'I' Ole
Hapishanede olan McGarrett için Danny'nin ona götürdüğü sürpriza misafir, aklanması için bir umut ışığı olur. Konuk Oyuncu: Terry O'Quinn
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.