X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Eastwick

Tür Fantastik, Drama
Oyuncu: Ashley Benson, Jaime Ray Newman, Jon Bernthal, Rebecca Romijn, Veronica Cartwright
Yapım 2009, ABD, 60 dk.

Kıyı kasabası Eastwick’te yaşayan Roxie, Kat ve Joanna, önyargıları yüzünden yıllardır birbirlerinden hiç hazzetmezler. Roxie, dışa dönük sanatçı, Kat deli gibi çalışan bir anne ve eş, Joanna ise yerel gazetede muhabirlik yapan tutucu bir kadındır. Ta ki günün birinde parkta meydana gelen tuhaf karşılaşmaya kadar. Birkaç Martini’den sonra bu üç kadın, bir anda çok samimi arkadaş oluverir. Ve üçü de hayatlarının değişmesini dilerler. Bu dilek, gizemli Darryl Van Horne’un kasabaya taşınmasıyla gerçek olacaktır. Serveti, karizması ve seksapeliyle Darryl, bu üç hanım için karşı konulmaz bir kombinasyondur. Gizemli bir biçimde onlara eşsiz özel yeteneklerini keşfetmesi için yardımcı olur. Fakat kalplerindeki arzunun fitilini ateşleyerek, belki de sadece Pandora’nın Kutusu’nu açmıştır...

13. Bölüm / Pampered and Tampered
Kızlar yeniden bir aradadırlar ve güçleri yerindedir. Roxie ve Mia, roxie’nin ölü kocasının dönüşüyle tehlikeli duygusal bir maceraya başlarlar. Kat, colin’in oğluyla ilgili şüphelere sahiptir. Joanna, Jamie’nin ölümüyle ilgili şüpheleri saptırır.
12. Bölüm / Red Bath and Beyond
Roxie, Jamie’den kaçmaya çalışır. Joanna ve Max, Eleanor’ın bodrumundaki hayatlarıyla ilgili kavgaya tutuşurlar.
11. Bölüm / Magic Snow and Creepy Gene
Birbirlerinden ayrıyken, kızlar asla güçlerini kullanmazlar. Kat yeni komşusundan etkilenmiştir. Bu arada Eastwick’e geri dönen Darryl hakkında Roxie’nin kafası karışıktır.
10. Bölüm / Tea and Psychopathy
Roxie, Jamie ve Darryl’in ilişkisini öğrendikten sonra onlar için bir yemek daveti verir. Kat, güçlerini hastaları iyileştirmekte kullanır ancak sonuç vermez. Joanna, çözülmemiş bir Eastwick cinayeti araştırmasında Max’e yardım eder.
9. Bölüm / Tasers and Mind Erasers
Roxie, annesi Eddie’nin ziyaretiyle beraber yeni bir yeteneğini keşfeder. Darryl, Kat’i iyileştirici güçlerini Greta’yı iyiştirmeye kullanması için ikna eder. Joanna’nın Max’la rekabeti hızlanır.
8. Bölüm / Paint and Pleasure
Darryl, Roxie’nin eserlerini sergileyebileceği bir sergi açıp, sanat uzmanı Greta Noa’yı çağırınca, Roxie ona duyduğu iğrenmeyi bir kenara bırakır. Joanna aksiliklerden uzak durmaya çalışırken, Kat Will’den uzak durmaya çalışır.
7. Bölüm / Red Ants and Black Widows
Roxie, Chad’in son dileğini öğrenip gerçekleştirmeye çabalarken, Joanna ofiste kendisinin yerine geçen Max’ten gelen sorulardan kaçmaya çalışır. Kat yeni yeteneklerinden dolayı şaşkındır ancal Bun’ın eski arkadaşı Eleanor bazı sorulara cevap verebilir.
6. Bölüm / Bonfire and Betrayel
Eastwick’in Cadılar Bayramı kutlamaları sırasında, Roxie tüm sevdiklerinin hasta olduğunu öngörür ve onları bu durumdan kurtarmaya çalışır. Kat, Will ve kariyerinde ve aşk hayatında travmalar yaşadıktan sonra birtakım talihsizliklerle karşı karşıya gelen Joanna’yı yeniden bir araya getirmeye çalışır.
5. Bölüm / Mooning and Crooning
Kutsal bir fenomen Eastwick halkını bir geceliğine çılgına çevirir. Roxie ve Mia, Chad ve Josh’la birlikte kendilerini utanç verici bir durum içinde bulurlar. Bu arada Joanna’nın editörü, onu bir gazete hikayesi yazması konusunda sıkıştırır.
4. Bölüm / Fleas and Casserole
Darryl Roxie’yi yeni komşusu hakkındaki sırlara ortaya çıkarması için ikna eder. Darryl’in avukatı Kat’e evlilik problemleri ile ilgili yardımcı olur. Joanna’nın eski nişanlısı Eastwick’tedir.
3. Bölüm / Madams and Madames
Roxie, bir hayalet gördükten sonra aklını yitirmeye başladığından korkar. Kat, Raymond’a ikinci bir şans verir. Joanna’nın Darryl hakkındaki sırrı öğrenmeye çalışması onu bambaşka bir skandala götürür. Bu arada Mia eski erkek arkadaşının anma törenine gider.
2. Bölüm / Reaping and Sewing
Kat, Raymond’la kötü giden evliliğini bitirebilmek için güç toplarken, Roxie kızını, onu takip eden eski erkek arkadaşından korumaya çalışır. Bu arada Joanne ve Penny, Darryl Van Horne’un geçmişindeki sırları bulmaya çalışırlar.
1. Bölüm / Pilot
Bir New England kasabası olan Eastwick’te, üç kadının dilediği dilek, Darryl Van Horne isimli gizemli bir adamın kasabalarına gelmesine neden olur. Adamın gelmesine kadar birtakım tuhaf olaylar meydana gelir.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.