X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Detroit 1-8-7

Tür Dizi
Yapım
Michael Imperioli ve Jon Michael Hill’le Detroit sokaklarında polis olmanın nasıl bir iş olduğunu keşfediyoruz. Dedektif Louis Fitch, birimin en saygı duyulan ama en çok da yanlış anlaşılan kıdemli isimlerinden. Fitch’in yeni ortağı Dedektif Damon Washington ise ilk iş gününde zorlu bir sınavdan geçmek zorunda kalmış, yakında doğacak çocuğu yüzünden kafası karışık biri. Seksi, huysuz ve güzel Dedektif Ariana Sanchez, fırtınalı bir geçmişten gelip departmanın yükselen yıldızlarından birine dönüşmüş durumda. Narkotik gizli polisi John Stone, şehirli, akıllı ve hızlı biri. Deneyimli Komiser Yardımcısı Jesse Longford ise eli kulağındaki emekliliğine hazırlanıyor.. Ortağı Hint kökenli Dedektif Vikram Mahajan ile eğlenceli bir ikili oluşturuyorlar. Ekibin başını ise eviyle işini dengelemeye çalışan bekar anne Maureen Mason çekiyor.
18. Bölüm / Blackout
Dedektif Harkins, Fitch ve Stram arasındaki gerçeği keşfeder. Bunun üzerine Fitch, Harkins ve FBI'dan önce Stram ile hesaplaşmak ister.
17. Bölüm / Motor City Blues
Stone'un ölümünün şokunu atlatamayan Sanchez, işe dönmekte zorlanır. Fitch'in eski karısı şehre gelir. Longford, emeklilik konusunda kararsızdır.
16. Bölüm / Stone Cold
Bir öğrencinin ölümü araştırılırken, sevgilisinin uyuşturucu satıcılığı yapan bir çetenin üyesi olduğu ortaya çıkar. Bu arada Sanchez Riley'i araştırır.
15. Bölüm / Legacy/Drag City
Stone ve Sanchez arasındaki ilişki, Riley adlı bir kadının ekibe katılmasıyla bozulur. Longford ve Mahajan, bir travestinin ölümünü araştırır.
14. Bölüm / Beaten/Cover Letter
Detroitli bir boksörün nişanlısı öldüresiye dövülmüş bir halde bulunurken, 5 yıl önceki bir cinayet vakası yeniden gündeme gelir.
13. Bölüm / Road To Nowhere
Dedektif Harkins, Fitch'i Malloy'un ölümüyle ilgili sorgulamaya gelir. Fitch, Washington'la özel hayatına dair bazı gerçekleri paylaşır.
12. Bölüm / Key To the City
Longford'un emeklilik partisinden sonra Alice Williams ölü bulunur. Tüm işaretler yolsuz bir politikacı olan Malloy'u gösterir.
11. Bölüm / Ice Man/Malibu
Ekip, birçok cinayeti aydınlatmaya çalışırken Stone, absinin ölümüyle ilgili Sanchez'e açılır. Fitch, oğlu ziyarete geleceği için mutlu olur.
10. Bölüm / Shelter
Ekibin karşısına 1967'de meydana gelen Detroit ayaklanmaları ve yasa dışı bir klinikle bağı olan vakalar çıkar.
9. Bölüm / Home Invasion/Drive By
Ekip, bilgisayar oynarken ölü bulunan 11 yaşındaki bir çocuğun ve emekliye ayrılmış varlıklı bir adamın vakaları için bir araya gelir.
8. Bölüm / Deja Vu/All In
Eski mor mafyasının geleneklerine göre yetiştirilmiş bir genç ortadan kaybolurken, pis bir motelin otoparkında bir ceset bulunur.
7. Bölüm / Broken Engagement/Trashman
Mahajan, mahkemedeyken, Washington, Longford'la beraberbir uyuşturucu satıcısının ölümünü araştırır.
6. Bölüm / Lost Child/Murder
Ekip, bir taraftan şoförünün ölü bulunduğu arabanın bagajından çıkan kızla ilgilenirken, diğer taraftan bir kampüste işlenen cinayeti araştırır.
5. Bölüm / Murder in Greektown/High School Confidential
Mason'ın kızı, Simone'nun okulundaki bir cinayet ve bir savunma avukatının oğlunun cinayeti araştırılır.
4. Bölüm / Royal Bubbles/Needle Drop
Öldürülen bir uyuşturucu satıcısının karısının kaçırılmasıyla, umut vaad eden bir rap şarkıcısının ölümü araştırılır.
3. Bölüm / Nobody's Home/Unknown Soldier
Cinayet masası dedektifleri, Detroit'teki en güçlü kanunsuzlardan biri peşine düşerken antika araba yolsuzluğu gündeme gelir.
2. Bölüm / Local Hero/Overboard
Washington, eşinin ve bebeğinin manevi desteğiyle iyileşmeye çalışırken Fitch tarafından Stone'a ilk cinayet dedektifliği görevi verilir.
1. Bölüm / Pilot
Cinayet Masası Dedektifi Louis Fitch ve onun yeni ortağı Dedektif Damon Washington, bir eczanede gerçekleşen cinayeti araştırırlar. Cinayet Masası'ndaki ilk günü olan Washington, cesetlerin yanında fenalaşır. Bu sırada, Jesse Longford ve Dedektif Aman Mahajan, bir boşanma avukatının katilini bulmaya çalışırlar. 
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.