X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Chase

Tür Dizi
Yapım
Annie Frost, annesini sekiz yaşında kaybetmiş bir polis. Annie ve ekip arkadaşları, Amerika'nın en çok aranan kaçaklarının izini sürüyor ve onları tek tek yakalıyor. Her bölümde ayrı bir heyecan bizi bekliyor.
18. Bölüm / Annie
Ekip, bir banka soygununun suçlularını ararken Annie, soygunun arkasında babasının da olduğunu öğrenir.
17. Bölüm / The Man At the Altar
Ekip, 4 polisin ölümüne sebep olan katilleri bulmaya çalışır. Annie ise gördüğü karışık rüyaların etkisinde kalır.
16. Bölüm / Roundup
Ekip, gruplara ayrılarak kimin daha çok kaçak yakalayacağı üzerine bir yarışma düzenler. Annie, bu sırada tehlikeli bir kaçakla karşılaşır.
15. Bölüm / Seven Years
Ekip, hapisten kaçan bir suçluyu yakalamaya çalışırken, kaçak ise onlara suçsuz olduğunu göstermeye çalışır.
14. Bölüm / Father Figure
Ekip, işini kötüye kullanan bir polisin peşine düşer. Annie, gerçekleri ortaya çıkarabilmek için onun güvenini kazanmaya çalışır.
13. Bölüm / Narco Part 2
Pablo Cordova'nın adamları tarafından kaçırılan Annie, zor anlar yaşar. Jimmy ve Marco, Annie'yi kurarmak için yasa dışı bir anlaşma yaparlar.
12. Bölüm / Narco Part 1
Ekip, uyuşturucu satmakla suçlanan Pablo Cordova'yı araştırmaya başlar. Fakat, olayla ilgili bilgi alabilecekleri kişi öldürülür.
11. Bölüm / Betrayed
En yakın arkadaşı ve eski sevgilisinden intikam almak isteyen kaçak, mahkeme salonundan kaçıp belediye binasındakileri rehin alır.
10. Bölüm / Under the Radar
Annie Frost ve Daisy Ogbaa, kurbanlarını cilve yaparak kandıran iki kadın kaçağı yakalamak için beraber çalışırlar.
9. Bölüm / Crazy Love
Ekip, geçmişi suçlarla dolu olan kaçak Jackson Cooper'ı yakalamak ister. Kaçak, aynı zamanda genç bir kızı kandırarak yanında tutar.
8. Bölüm / The Longest Night
Bir seri katil hapisten kaçınca Annie'nin onu yakalamak için bilgi alabileceği tek kişi kaçak mason boyle olur.
7. Bölüm / The Posse
Ekip, kaçakları yakalamak için uğraşırken masum insanların da ölümüne sebep olan Bob Mcgraw'ın peşine düşer.
6. Bölüm / Havoc
Ekip, kaçak garson Puckett'i yakalamaya çalışır. Onu yakalamak için uğraşan Annie, yaralanınca ona istemediği bir görev verilir.
5. Bölüm / Above The Law
Çağresiz kalan bir kaçak yüklü miktarda para kaçırıp etrafa zarar vermeye başlayınca federal şerifler, onu yakalamak için işe koyulurlar.
4. Bölüm / Paranoia
Bir anne, işlediği cinayet ardından kızı ile kayıplara karışır. Ekip, psikolojik sorunu olan kadını bulabilmek için uğraşır.
3. Bölüm / The Comeback Kid
Farklı kimlikler kullanarak izini kaybettiren kaçak Jack Drugganembarks intikam için dönünce ekip onu durdurmaya çalışır.
2. Bölüm / Repo
Bir jandarmanın oğlu öldürülmüştür. Annie Frost ve ekip, Eduardo "El Lobo" Lopez'in izini sürmek için görevlendirilir.  Davanın seyri, ekibin "El Lobo"nun amacını keşfetmesiyle değişir.
1. Bölüm / Pilot
Oldukça tehlikeli bir kaçak olan Mason Boyle'u yakalamaya çalışan kaçak avcısı Annie Frost'la tanışıyoruz.Ona bu görevinde yardım eden seçkin bir ekibi vardır. 
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.