X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamaları ile Digiturk keyfi her an her yerde seninle!

 • Ek ücret yok!
 • Yayın akışına bağlı kalma
 • Canlı yayına hükmedin!
 • Kaldığın Yerden Devam Et
 • TV’inizi akıllı hale getirin!
 • TV’ye Gönder
 • Dilediğin Yerde
  İzle

Ek Ücret Yok!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayın akışına bağlı kalma

Dilediğin Zaman uygulaması ile Digiturk’ünü internete bağlayarak kaçırdığın dizileri, filmleri ve programları yayın akışına bağlı kalmadan istediğin zaman izleyebilirsin.
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Canlı yayına hükmedin!

Dilediğin zaman özellikli uydu alıcısına bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaldığın Yerden Devam Et

Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra televizyondan, web’den, cepten veya tabletten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV’inizi akıllı hale getirin!

Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcısı ile TV’nizi internete bağlayın, sosyal medya uygulamaları, hava durumu, karaoke, Digigame ve Youtube ile TV’iniz akıllı hale gelsin.
  

 

 

 

 

 

 

 

 

TV’ye Gönder

Akıllı telefonunuzdan izlemek istediğiniz içeriği seçin, sonra da Digiturk’ün benzersiz özelliği sayesinde, sadece tek bir hareketle televizyonunuza gönderin.

İhtiyacınız olduğunda akıllı telefonunuzdan kolayca sesini açıp ya da filmi durdurup,ileri-geri sarabilirsiniz. Dilediğin Yerde uygulaması ile TV’nizi tamamen kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Dilediğin Yerde İzle

Digiturk’ünü internete bağlayarak kaçırdığın dizileri, filmleri ve programları hiçbir ek ücret ödemeden ve yayın akışına bağlı kalmadan izleyebilirsin.

Neler İzleyebilirim?

Film

Gişe hasılatı kıran, Oscar ödüllü yapımlar dâhil, 1000'den fazla film dilediğin zaman izlemen için seni bekliyor.

Yerli Dizi

En sevdiğin yerli dizilerin ve en popüler programların geçmiş bölümlerini yayın saatine bağlı kalmasan dilediğin zaman izleyebilirsin.

Yabancı Dizi

Dilediğin Zaman uygulaması ile dünyanın takip ettiği en popüler diziler ne zaman istersen seninle!

Belgesel

En çok izlenen doğa, yaşam belgeselleri, popüler bilim, teknoloji serileri ve tarih belgeselleri.

Çocuk

Çizgi filmler, çocuk filmleri, masallar ve birbirinden güzel programlar Çocuk Uygulaması'nda!

Daha Fazlası

Müzikten yemeğe, karaokeden eğlenceye ve yaşama dair birçok program Dilediğin Zaman Seninle!

Nasıl İzleyebilirim?

 • Dilediğin Yerde’yi Nasıl İzlerim?
 • Dilediğin Zaman’ı Nasıl İzlerim?

Uydu alıcımı internete nasıl bağlarım?

Sıkça Sorulan Sorular

 • Digiturk uydu alıcım Dilediğin Zaman özellikli mi, nasıl anlarım?
  Uydu alıcınız aşağıdaki modellerden biri ise Dilediğin Zaman özelliği bulunmaktadır. DT 9192 HD, DT 9103 HD, DT 9104 HD, DT 5104 HD, HM 9504 HD, HM 9503 HD, HM 9502 HD, HM 9505 HD, DT 7103 HD, DT 5103 HD, DT HY6100, DT HY6101

 • Dilediğin Zaman Uygulaması ile HD yayın izleyebilir miyim?
  Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.

 • İzleyeceklerim internet kotamdan düşer mi?
  İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için Dilediğin Zaman Uygulaması’nı kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.

 • İzlemekte olduğum filmin 15.dakikasına atlayabilir miyim?
  Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

 • İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?
  Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

 • İçerikleri izlemek için nasıl bir internet bağlantım olmalı?
  İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir. İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.
 • LigTV uygulamasındaki haftanın gollerini, özet maç görüntülerini LigTV üyesi olmasam da izleyebilir miyim?
  Evet Lig TV uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak; tüm Dilediğin Zaman Uygulaması’nı kullanan üyeler izleyebilmektedir.

 • Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Uygulamaları nelerdir?
  Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk Dilediğin Zaman uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz, Dilediğin Yerde uygulamasını indirerek cepten tabletten ya da www.dilediginyerde.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)

 • Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Uygulamaları nasıl kullanırım?
  www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden giriş yap butonu’na tıklayarak Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için Digiturk’e kayıtlı cep telefonunuzdan SIFRE yazıp 3555’e iletmeniz yeterli.

 • Bu servisi kimler kullanabilir?
  Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dâhilinde www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden ya da dilediğin yerde uygulamasını indirerek cepten ve tabletten zengin içerik arşivine ulaşabilirler.

 • Neler izleyebilirim?
  Canlı TV: İZTV, 100’e yakın ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

  Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

  Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dâhilinde ulaşabilirsiniz.

  Salonlar: Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.