X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 993 Ağustos 2014 tarihi itibariyle geçerli fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

X


X
Twitter Facebook Google
İZLE ÖDE SALONLAR
İze öde sistemiyle, gişe rekortmeni vizyon filmlerini
salonlardan seçerek izleyebilir, sadece izlediğinizi ödersiniz. .

Tüm DIGITURK üyeleri Salonlar’dan film satın alabilir.
HD Film İzle
Tammy
Seslendiren: Melissa McCarthy, Susan Sarandon,
Yola çıkma zamanı...
 
Transformers: Age Of Extinction
Oyuncu: Mark Wahlberg
Efsane devam ediyor.
How To Train Your Dragon 2
Oyuncu: Cate Blanchett
Harika serinin ikinci filmi...
 
Muppets Most Wanted
Oyuncu: Ricky Gervais
Dünya kazan onlar kepçe!
Blended
Seslendiren: Adam Sandler
Bir Adam Sandler komedisi...
 
Jersey Boys
Oyuncu: Christopher Walken
Yönetmen koltuğunda Clint Eastwood!
 
  Avantaj Paketi ile sınırsız Salon filmi
ayda sadece 11,99 TL.
 
 
 
Dilediğin Zaman Uygulaması
201, 202, 203 No.’lu Salon kanallarından dilediğin filmi seç ve izle. Ya da Digiturk’ünü hemen internete bağla, Dilediğin Zaman uygulamasına girerek Salon filmini seç!


 
 
 
Dilediğin Yerde Uygulaması
İster www.digiturkdilediginyerde.com.tr’yi ziyaret et, ister telefonuna ve tabletine Dilediğin Yerde uygulamasını indir.
Salonlar Kategorisine girerek filmini izle!
         
 
 
Avantaj Paketi üyeliği kapsamında 201, 202, 203 No.'lu Salon kanallarından 24 adet Salon filmi ve internet üzerinden 5 Salon filmi izlenebilmektedir. Internet üzerinden film kiralama işlemi sadece web ve internete bağlanabilen uydu alıcınız üzerinden yapılabilmektedir. Yetişkin Avantaj Paketi ise, Avantaj Paketi + 3 yetişkin kanal üyeliğini kapsar. Avantaj/Avantaj Yetişkin Paketlerine üye olmak için Giriş Paketi'ne sahip olmanız gerekmektedir. Avantaj Paketinin aylık fiyatı 16,99TL , Yetişkin Avantaj Paketinin aylık fiyatı 21,99TL'dir. Bu paketlere 1 yıl kullanım sözü verilmesi halinde Avantaj Paketi 11,99TL /ay ; Yetişkin Avantaj Paketi ise 16,99TL/ ay'dır. Avantaj Paketi için "AVANTAJ"; Avantaj Yetişkin Paketi içinse "AVANTAJ YETISKIN" yazıp 3555'e kısa mesaj gönderen üyeler 1 yıl kullanım sözüyle ilgili pakete üye olur. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK'ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Bu hizmet 3 Aralık 2014 tarihine kadar mevcut üyeliklerde geçerlidir. Sınırsız salon filmi kampanyalarından faydalanan üyelerimizin, 201, 202, 203 No.'lu Salon kanallarından her bir film için satın alma işlemi yapmaları gerekmektedir. Bu üyelerimize satın alma işlemi yaptıkları salon filmleri için kampanyaları süresince ayrıca bir ücretlendirme söz konusu olmayacaktır.